LLC Aleks Vud Export

ТзОВ Алекс Вуд Експорт

LLC Aleks Vud Export (EDRPOU 44120850) operates as a B2B supplier based in Volyn Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Wooden pallets (pine), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 15+ transactions with cumulative volume of $110 USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including DE.

UA, Volyn Region
  • Wooden pallets (pine)

LLC Aleks Vud Export — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Volyn Region, UA

ТзОВ Алекс Вуд Експорт

EDRPOU: 44120850

1

Products

15+

Transactions

$110

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Wholesale Wood Products & Industrial Packaging Solutions for DE Markets

LLC Aleks Vud Export maintains an active portfolio of 1 wood & wood articles items, including Wooden pallets (pine). This product line has been validated through 15+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

4415202000|Wooden pallets (pine)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Aleks Vud Export
Registry Code (EDRPOU)
44120850

Registered Address

Address
Volyn Region, 45100, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
15+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$0K USD
Export Destinations
1 countries including DE

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Aleks Vud Export Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

15+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
44120850

Transaction Integrity

Verified Transactions
15
Cumulative Volume
$110
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00004881631D
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Volyn Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Volyn Region Supplier Landscape

Active Suppliers
342
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Volyn Region

LLC Lisovi Tekhnolohii

UA

LLC Cheremshyna Agro

UA

LLC Agro Fond

UA

LLC Market Yua

UA

LLC Brenvel

UA

LLC Leks Trade

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produktoj
Provizantoj
Sofio
Kiel Ĝi Funkcias
Prezoj
  1. Hejmpaĝo
  2. Liverantoj
  3. Ukrainio
  4. Volyn Region
  5. LLC Aleks Vud Export
LA
15
Respondas ene de 24hSpecimenoj laŭ peto

LLC Aleks Vud Export

🇺🇦Volyn Region, Ukrainio
Peti oferton

Fidoindico

15
Konfirmita kompanio
Postulita profilo
Atestita
Komerca historio
Profila kompleteco30%

Ŝlosilaj metrikoj

1

Produktoj

Ensalutu por vidi komercan inteligenton

Eksportmerkatoj

1 merkatoj

🇩🇪Germanio

Detaloj de la kompanio

Lando🇺🇦Ukrainio
LokoVolyn Region
Poŝtkodo45100

Rapidaj agoj

Peti oferton Peti specimenon

Ĉu tio estas via kompanio?

Postuli ĉi tiun profilon por ĝisdatigi informojn kaj respondi al demandoj.

Postuli ĉi tiun profilon

1

Produktoj

1

Merkatoj

0

Atestiloj

15%

Fidoindico

Pri LLC Aleks Vud Export

Faktorist listoj LLC Aleks Vud Export kiel kontrolita b2b pogranda provizanto funkcianta el Ukraine por tutmonda B2B komerco. Sendu RFQ per Faktorist por ricevi konkurencivajn prezojn, plumbotempojn kaj sendokotizojn rekte de la provizanto.

Plej bonaj produktoj

Sen bildo

Wooden pallets (pine)

HS: 4415202000
~$0.44/unit15 mendoj
Citaĵo Specimeno

Similaj liverantoj

Neniuj similaj liverantoj trovitaj.

Vidi ĉiujn el Ukrainio

Komerca inteligento

Enterprise

Merkata pozicio

Top 12%

en la sektoro

Kreskorapideco

+23%

Jaron post jaro

Konkurenca pejzaĝo

Produkta diverseco
Merkata atingo
Prezkonkurenco

Ŝlosilaj aĉetantsegmentoj

Detalvendaj ĉenojDistribuistojB2B-bazaroj

Malŝlosi komercan inteligenton

Vidu realajn komercajn ŝablonojn kaj aĉetantajn datumojn — ekskluzive Enterprise.

Promocii al Enterprise

Nur Enterprise

Preta kunlabori?

Ricevu konkurencivajn prezojn ene de 24 horoj

Peti oferton Peti specimenon
47

Fidpoentaro

SILVER

82%

Responda Indico

91%

Ĝustatempa Liverado

Available

Komerca Volumo

Trust Score

Pri la Kompanio

Faktorist listoj LLC Aleks Vud Export kiel kontrolita b2b pogranda provizanto funkcianta el Ukraine por tutmonda B2B komerco. Sendu RFQ per Faktorist por ricevi konkurencivajn prezojn, plumbotempojn kaj sendokotizojn rekte de la provizanto.

1 Produktoj
1 Merkatoj
15 Transakcioj
— (0 Recenzoj)

Plej bonaj produktoj

Vidi Ĉiujn

Wooden pallets (pine)

Wooden Pallets (Pine) (HS 4415202000) are a wood-based product in the Tools, Hardware & Construction category, used for transporting and storing goods in industrial supply chains. LLC Aleks Vud Export, based in Ukraine, supplies these pallets to buyers such as logistics firms and warehouses. The supplier exports to Germany. On the Faktorist B2B marketplace, buyers can submit a quote request for this product.

$0.4415 Ordoj

1 merkatoj identigitaj per komerca analizo

Eksportaj cellokoj konfirmitaj per transakciaj datumoj

Kompania informo

Pri LLC Aleks Vud Export

Registrita nomo en loka lingvo: ТзОВ Алекс Вуд Експорт

LLC Aleks Vud Export estas B2B-provizanto bazita en Volyn Region, Ukrainio, listigita sur la Faktorist-merkato ĉe faktorist.com/suppliers/44120850. La kompanio ofertas 1 produktojn sur la platformo en la sekvaj kategorioj: Tools, Hardware & Construction. Registritaj eksportcelo inkluzivas Germanio.

Kompania nomo
LLC Aleks Vud Export
Registrita nomo
ТзОВ Алекс Вуд Експорт
Lando
Ukrainio
Loko
Volyn Region
Produktaj kategorioj
Tools, Hardware & Construction
Listigitaj produktoj
1
Eksportaj merkatoj
Germanio
Konfirma statuso
Listigita sur Faktorist
Platforma URL
faktorist.com/suppliers/44120850
Oftaj demandoj

Oftaj demandoj pri LLC Aleks Vud Export

Komunaj aĉetantaj demandoj, respondataj per la profilo-datumoj de LLC Aleks Vud Export sur Faktorist.

Kion faras LLC Aleks Vud Export?

LLC Aleks Vud Export estas B2B-provizanto, listigita en Faktorist, bazita en Volyn Region, Ukrainio. La kompanio ofertas 1 produktojn sur la platformo, inkluzive: Wooden pallets (pine).

En kiuj produktokategorioj specialiĝas LLC Aleks Vud Export?

LLC Aleks Vud Export vendas en la sekvaj kategorioj sur Faktorist: Tools, Hardware & Construction.

Al kiuj landoj eksportas LLC Aleks Vud Export?

LLC Aleks Vud Export havas registritan komercan aktivecon kun: Germanio.

Ĉu mi povas peti produktajn specimenojn de LLC Aleks Vud Export?

LLC Aleks Vud Export provizas produktajn specimenojn laŭ peto. Uzu la butonon "Peti specimenon" sur la profilo.

Ĉu LLC Aleks Vud Export estas konfirmita provizanto sur Faktorist?

LLC Aleks Vud Export estas listigita sur Faktorist kaj malfermita por aĉetantaj demandoj.

Kiel mi aĉetas de LLC Aleks Vud Export sur Faktorist?

Malfermu la kompanian profilon sur Faktorist kaj uzu unu el la agbutonoj: "Peti citaĵon", "Peti specimenon", aŭ "Sendi mesaĝon".
Esplori rilatajn sur Faktorist

Kompari LLC Aleks Vud Export kun similaj provizantoj

Pli da provizantoj en UkrainioTools, Hardware & ConstructionProvizantoj eksportantaj al GermanioFoliumi ĉiujn provizantojn
Faktorist

Konektante kontrolitajn fabrikantojn kun internaciaj aĉetantoj per AI-funkciigita kongruado kaj tutaj komercsolvoj.

Restu Ĝisdatigita

Komercaj ŝancoj kaj platformaj novaĵoj. Malabonu iam ajn.

XLinkedInFacebookInstagram

Por Aĉetantoj

  • Trovu Provizantojn
  • Produktaj Kategorioj
  • Petu Ofertprezon
  • Entreprenaj Ofertoj
  • Grupa Aĉetado
  • Kiel Ĝi Funkcias

Por Provizantoj

  • Vendu ĉe Faktorist
  • Prezaj Planoj
  • Vendista Centro
  • Postulu Vian Profilon
  • Provizanta Panelo

Platformo

  • SofiIA Superrigardo
  • FTR Utila Ĵetono
  • Rekompenca Programo
  • Trade Finance
  • Fiere Farita en Ukrainio 🇺🇦
  • UAmbassadora Programo
  • Gvidgenerado

Kompanio

  • Pri Ni
  • Komercaj Eventoj
  • Novaĵoj
  • Helpa Centro
  • Kontakto
  • Investantaj Rilatoj
  • Karieroj

SofiIA

SofiIA AI AparatoSofiIA por AĉetantojSofiIA por ProvizantojSofiIA por Komercaj EkspoziciojSofiIA por Vendaj TeamojSofiIA por LoĝistikoSofiIA por FinancojB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR Ĵetono

Ĵetona SuperrigardoĴetonomikoStakado kaj RabatojReaĉeta MekanismoHow to EarnWeb3 IdentityFTR Monujo

Revuo kaj Podkasto

Manĝaĵo kaj AgrikulturoDefendo kaj AerospacoITŜtalo kaj MetalojKomerca PolitikoPodkasto

Loĝistiko

Aliĝu kiel Loĝistika PartneroLoĝistika GvidiloSendaj Informoj

© 2026 Faktorist. Ĉiuj rajtoj rezervitaj.

Privateca PolitikoServaj KondiĉojKuketa PolitikoGazetaro kaj AmaskomunikilojMarkaj Gvidlinioj

Tutmonda Komerco, Funkciigita de Novigado

Akiri oferton