LLC Petrol Hold Opt

ТзОВ Петрол Голд Опт

LLC Petrol Hold Opt (EDRPOU 44822761) operates as a B2B supplier based in Dnipropetrovsk Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Used vegetable oil (non-food grade), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 13+ transactions with cumulative volume of $66K USD. The company maintains active trade relationships across 3 international markets, including DE, AT, PL.

UA, Dnipropetrovsk Region
  • Used vegetable oil (non-food grade)

LLC Petrol Hold Opt — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Dnipropetrovsk Region, UA

ТзОВ Петрол Голд Опт

EDRPOU: 44822761

1

Products

13+

Transactions

$66K

Trade Volume

3

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Animal or Vegetable Fats & Oils for DE, AT, PL Markets

LLC Petrol Hold Opt maintains an active portfolio of 1 animal or vegetable fats & oils items, including Used vegetable oil (non-food grade). This product line has been validated through 13+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $66K USD.

1518009500|Used vegetable oil (non-food grade)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Petrol Hold Opt
Registry Code (EDRPOU)
44822761

Registered Address

Address
Dnipropetrovsk Region, 49006, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
13+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$66K USD
Export Destinations
3 countries including DE, AT, PL

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Petrol Hold Opt Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

13+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
44822761

Transaction Integrity

Verified Transactions
13
Cumulative Volume
$65.6K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00002C845B12
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Dnipropetrovsk Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Dnipropetrovsk Region Supplier Landscape

Active Suppliers
881
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Dnipropetrovsk Region

LLC Master Food

Solone

LLC Shchedro

Dnipro

LLC O S P Agro

UA

LLC TiTrade

UA

LLC Company Vyrobnycha

UA

LLC Prombudresurs Kr

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produktoj
Provizantoj
Sofio
Kiel Ĝi Funkcias
Prezoj
  1. Hejmpaĝo
  2. Liverantoj
  3. Ukrainio
  4. Dnipropetrovsk Region
  5. LLC Petrol Hold Opt
LP
15
Respondas ene de 24hSpecimenoj laŭ peto

LLC Petrol Hold Opt

🇺🇦Dnipropetrovsk Region, Ukrainio
Peti oferton

Fidoindico

15
Konfirmita kompanio
Postulita profilo
Atestita
Komerca historio
Profila kompleteco30%

Ŝlosilaj metrikoj

1

Produktoj

Ensalutu por vidi komercan inteligenton

Eksportmerkatoj

3 merkatoj

🇩🇪Germanio🇦🇹Aŭstrio🇵🇱Pollando

Detaloj de la kompanio

Lando🇺🇦Ukrainio
LokoDnipropetrovsk Region
Poŝtkodo49006

Rapidaj agoj

Peti oferton Peti specimenon

Ĉu tio estas via kompanio?

Postuli ĉi tiun profilon por ĝisdatigi informojn kaj respondi al demandoj.

Postuli ĉi tiun profilon

1

Produktoj

3

Merkatoj

0

Atestiloj

15%

Fidoindico

Pri LLC Petrol Hold Opt

LLC Petrol Hold Opt estas konfirmita b2b pogranda provizanto bazita en in Ukraine, listigita en la Faktorist B2B merkato. Petu citaĵon ĉe Faktorist por aliri konkurencivajn pograndajn prezojn kaj rektajn fabrikajn kondiĉojn.

Plej bonaj produktoj

Sen bildo

Used vegetable oil (non-food grade)

HS: 1518009500
~$0.96/unit13 mendoj
Citaĵo Specimeno

Similaj liverantoj

Neniuj similaj liverantoj trovitaj.

Vidi ĉiujn el Ukrainio

Komerca inteligento

Enterprise

Merkata pozicio

Top 12%

en la sektoro

Kreskorapideco

+23%

Jaron post jaro

Konkurenca pejzaĝo

Produkta diverseco
Merkata atingo
Prezkonkurenco

Ŝlosilaj aĉetantsegmentoj

Detalvendaj ĉenojDistribuistojB2B-bazaroj

Malŝlosi komercan inteligenton

Vidu realajn komercajn ŝablonojn kaj aĉetantajn datumojn — ekskluzive Enterprise.

Promocii al Enterprise

Nur Enterprise

Preta kunlabori?

Ricevu konkurencivajn prezojn ene de 24 horoj

Peti oferton Peti specimenon
47

Fidpoentaro

SILVER

82%

Responda Indico

91%

Ĝustatempa Liverado

$10K+

Komerca Volumo

Trust Score

Pri la Kompanio

LLC Petrol Hold Opt estas konfirmita b2b pogranda provizanto bazita en in Ukraine, listigita en la Faktorist B2B merkato. Petu citaĵon ĉe Faktorist por aliri konkurencivajn pograndajn prezojn kaj rektajn fabrikajn kondiĉojn.

1 Produktoj
3 Merkatoj
13 Transakcioj
— (0 Recenzoj)

Plej bonaj produktoj

Vidi Ĉiujn

Used vegetable oil (non-food grade)

Used Vegetable Oil (Non-Food Grade) (HS 1518009500) is a fats and oils product sourced from industrial processing, suitable for buyers in the biofuel and chemical manufacturing sectors. LLC Petrol Hold Opt, based in Ukraine, supplies this commodity. The product is exported to Germany, Austria, and Poland. Buyers can submit a quote request through the Faktorist B2B marketplace to connect with this verified supplier.

$0.9613 Ordoj

3 merkatoj identigitaj per komerca analizo

Eksportaj cellokoj konfirmitaj per transakciaj datumoj

Kompania informo

Pri LLC Petrol Hold Opt

Registrita nomo en loka lingvo: ТзОВ Петрол Голд Опт

LLC Petrol Hold Opt estas B2B-provizanto bazita en Dnipropetrovsk Region, Ukrainio, listigita sur la Faktorist-merkato ĉe faktorist.com/suppliers/44822761. La kompanio ofertas 1 produktojn sur la platformo en la sekvaj kategorioj: Fats & Oils. Registritaj eksportcelo inkluzivas Germanio, Aŭstrio, Pollando.

Kompania nomo
LLC Petrol Hold Opt
Registrita nomo
ТзОВ Петрол Голд Опт
Lando
Ukrainio
Loko
Dnipropetrovsk Region
Produktaj kategorioj
Fats & Oils
Listigitaj produktoj
1
Eksportaj merkatoj
Germanio, Aŭstrio, Pollando
Konfirma statuso
Listigita sur Faktorist
Platforma URL
faktorist.com/suppliers/44822761
Oftaj demandoj

Oftaj demandoj pri LLC Petrol Hold Opt

Komunaj aĉetantaj demandoj, respondataj per la profilo-datumoj de LLC Petrol Hold Opt sur Faktorist.

Kion faras LLC Petrol Hold Opt?

LLC Petrol Hold Opt estas B2B-provizanto, listigita en Faktorist, bazita en Dnipropetrovsk Region, Ukrainio. La kompanio ofertas 1 produktojn sur la platformo, inkluzive: Used vegetable oil (non-food grade).

En kiuj produktokategorioj specialiĝas LLC Petrol Hold Opt?

LLC Petrol Hold Opt vendas en la sekvaj kategorioj sur Faktorist: Fats & Oils.

Al kiuj landoj eksportas LLC Petrol Hold Opt?

LLC Petrol Hold Opt havas registritan komercan aktivecon kun: Germanio, Aŭstrio, Pollando.

Ĉu mi povas peti produktajn specimenojn de LLC Petrol Hold Opt?

LLC Petrol Hold Opt provizas produktajn specimenojn laŭ peto. Uzu la butonon "Peti specimenon" sur la profilo.

Ĉu LLC Petrol Hold Opt estas konfirmita provizanto sur Faktorist?

LLC Petrol Hold Opt estas listigita sur Faktorist kaj malfermita por aĉetantaj demandoj.

Kiel mi aĉetas de LLC Petrol Hold Opt sur Faktorist?

Malfermu la kompanian profilon sur Faktorist kaj uzu unu el la agbutonoj: "Peti citaĵon", "Peti specimenon", aŭ "Sendi mesaĝon".
Esplori rilatajn sur Faktorist

Kompari LLC Petrol Hold Opt kun similaj provizantoj

Pli da provizantoj en UkrainioFats & OilsProvizantoj eksportantaj al GermanioProvizantoj eksportantaj al AŭstrioProvizantoj eksportantaj al PollandoFoliumi ĉiujn provizantojn
Faktorist

Konektante kontrolitajn fabrikantojn kun internaciaj aĉetantoj per AI-funkciigita kongruado kaj tutaj komercsolvoj.

Restu Ĝisdatigita

Komercaj ŝancoj kaj platformaj novaĵoj. Malabonu iam ajn.

XLinkedInFacebookInstagram

Por Aĉetantoj

  • Trovu Provizantojn
  • Produktaj Kategorioj
  • Petu Ofertprezon
  • Entreprenaj Ofertoj
  • Grupa Aĉetado
  • Kiel Ĝi Funkcias

Por Provizantoj

  • Vendu ĉe Faktorist
  • Prezaj Planoj
  • Vendista Centro
  • Postulu Vian Profilon
  • Provizanta Panelo

Platformo

  • SofiIA Superrigardo
  • FTR Utila Ĵetono
  • Rekompenca Programo
  • Trade Finance
  • Fiere Farita en Ukrainio 🇺🇦
  • UAmbassadora Programo
  • Gvidgenerado

Kompanio

  • Pri Ni
  • Komercaj Eventoj
  • Novaĵoj
  • Helpa Centro
  • Kontakto
  • Investantaj Rilatoj
  • Karieroj

SofiIA

SofiIA AI AparatoSofiIA por AĉetantojSofiIA por ProvizantojSofiIA por Komercaj EkspoziciojSofiIA por Vendaj TeamojSofiIA por LoĝistikoSofiIA por FinancojB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR Ĵetono

Ĵetona SuperrigardoĴetonomikoStakado kaj RabatojReaĉeta MekanismoHow to EarnWeb3 IdentityFTR Monujo

Revuo kaj Podkasto

Manĝaĵo kaj AgrikulturoDefendo kaj AerospacoITŜtalo kaj MetalojKomerca PolitikoPodkasto

Loĝistiko

Aliĝu kiel Loĝistika PartneroLoĝistika GvidiloSendaj Informoj

© 2026 Faktorist. Ĉiuj rajtoj rezervitaj.

Privateca PolitikoServaj KondiĉojKuketa PolitikoGazetaro kaj AmaskomunikilojMarkaj Gvidlinioj

Tutmonda Komerco, Funkciigita de Novigado

Akiri oferton