LLC Kol Trade

ТзОВ Кол Трейд

LLC Kol Trade (EDRPOU 43874399) operates as a B2B supplier based in Kharkiv Region, UA. The current catalog comprises 2 active product lines, including Non-alcoholic beverages, Whole peas (not for sowing), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 23+ transactions with cumulative volume of $2K USD. The company maintains active trade relationships across 2 international markets, including GB, IN.

UA, Kharkiv Region
  • Non-alcoholic beverages
  • Whole peas (not for sowing)

LLC Kol Trade — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Kharkiv Region, UA

ТзОВ Кол Трейд

EDRPOU: 43874399

2

Products

23+

Transactions

$2K

Trade Volume

2

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Beverages & Spirits for GB, IN Markets

LLC Kol Trade maintains an active portfolio of 1 beverages & spirits items, including Non-alcoholic beverages. This product line has been validated through 5+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

2202100000|Non-alcoholic beverages

Industrial Products for GB, IN Markets

LLC Kol Trade maintains an active portfolio of 1 industrial products items, including Whole peas (not for sowing). This product line has been validated through 18+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $1K USD.

713109000|Whole peas (not for sowing)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Kol Trade
Registry Code (EDRPOU)
43874399

Registered Address

Address
Kharkiv Region, 61058, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
2 products available for B2B procurement
Verified Transactions
23+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$2K USD
Export Destinations
2 countries including GB, IN

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Kol Trade Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

23+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
43874399

Transaction Integrity

Verified Transactions
23
Cumulative Volume
$1.5K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00004C429452
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Kharkiv Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Kharkiv Region Supplier Landscape

Active Suppliers
680
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Kharkiv Region

PE Zolota Nyva 1

UA

LLC Dmt

Kharkiv

LLC Avtramat

UA

LLC Yueichi Elidi

UA

LLC Polihrafichne Pidpryiemstvo Folio Plus

UA

LLC Svit Trend

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkter
Leverandører
Sofia
Hvordan det fungerer
Priser
  1. Hjem
  2. Leverandører
  3. Ukraina
  4. Kharkiv Region
  5. LLC Kol Trade
LK
15
Svarer innen 24 timerPrøver på forespørsel

LLC Kol Trade

🇺🇦Kharkiv Region, Ukraina
Be om tilbud

Tillitspoengsum

15
Verifisert selskap
Profil som er gjort krav på
Sertifisert
Handelshistorie
Profilens fullstendighet30%

Viktige målinger

2

Produkter

Signer in for å se handelsinformasjon

Eksportmarkeder

2 markeder

🇬🇧Storbritannia🇮🇳India

Firmadetaljer

Land🇺🇦Ukraina
PlasseringKharkiv Region
Postnummer61058

Hurtighandlinger

Be om tilbud Be om prøve

Er dette ditt selskap?

Krev denne profilen for å oppdatere info og svare på henvendelser.

Gjør krav på denne profilen

2

Produkter

2

Markeder

0

Sertifiseringer

15%

Tillitspoengsum

Om LLC Kol Trade

Faktorist lister LLC Kol Trade som en verifisert B2B-grossistleverandør som opererer fra Ukraine for global B2B-handel. Send en tilbudsforespørsel via Faktorist for å forhandle grossistvilkår og bekrefte frakt til din destinasjon.

Toppprodukter

Ingen bilde

Non-alcoholic beverages

HS: 2202100000
~$0.70/unit
Sitere Prøve
Ingen bilde

Whole peas (not for sowing)

HS: 713109000
~$0.22/unit18 bestillinger
Sitere Prøve

Lignende leverandører

Ingen lignende leverandører funnet.

Vis alle fra Ukraina

Handelsintelligens

Enterprise

Markedsposisjon

Top 12%

i sektoren

Vekstrate

+23%

År over år

Konkurranselandskap

Produktmangfold
Markedsrekkevidde
Priskonkurranse

Viktige kjøpersegmenter

DetaljhandelskjederDistributørerB2B-markedsplasser

Lås opp handelsintelligens

Se virkelige handelsmønstre og kjøperdata — eksklusivt Enterprise.

Oppgrader til Enterprise

Kun Enterprise

Klar for samarbeid?

Få konkurransedyktige priser innen 24 timer

Be om tilbud Be om prøve
47

Tillitspoengsum

SILVER

82%

Svarprosent

91%

Levering i tide

Available

Handelsvolum

Trust Score

About

Faktorist lister LLC Kol Trade som en verifisert B2B-grossistleverandør som opererer fra Ukraine for global B2B-handel. Send en tilbudsforespørsel via Faktorist for å forhandle grossistvilkår og bekrefte frakt til din destinasjon.

2 Produkter
2 Markeder
23 Transaksjoner
— (0 reviews)

Toppprodukter

View all

Non-alcoholic beverages

Non-Alcoholic Beverages (HS 2202100000) are packaged drinks in the Beverages & Spirits category, suitable for wholesale buyers supplying retail or hospitality channels. LLC Kol Trade, based in Ukraine, produces these beverages for international distribution. The supplier exports to the United Kingdom. Buyers can submit an RFQ through the Faktorist marketplace to verify pricing and supplier credentials.

$0.7

Whole peas (not for sowing)

Whole Peas (Not For Sowing) (HS 713109000) are a pulse product within the Pulses, Grains & Cereals category, used as a raw ingredient for food processing and animal feed. LLC Kol Trade, based in Ukraine, supplies this commodity to buyers in India. The Faktorist marketplace enables verified buyers to submit an RFQ for this product.

$0.2218 orders

2 markets identified by trade intelligence

Eksportdestinasjoner bekreftet gjennom transaksjonsdata

Selskapsinformasjon

Om LLC Kol Trade

Registrert navn på lokalt språk: ТзОВ Кол Трейд

LLC Kol Trade er en B2B-leverandør med base i Kharkiv Region, Ukraina, oppført på Faktorist-markedsplassen på faktorist.com/suppliers/43874399. Selskapet tilbyr 2 produkter på plattformen i følgende kategorier: Beverages & Spirits, Pulses, Grains & Cereals. Registrerte eksportdestinasjoner inkluderer Storbritannia, India.

Selskapsnavn
LLC Kol Trade
Registrert navn
ТзОВ Кол Трейд
Land
Ukraina
Plassering
Kharkiv Region
Produktkategorier
Beverages & Spirits, Pulses, Grains & Cereals
Oppførte produkter
2
Eksportmarkeder
Storbritannia, India
Verifiseringsstatus
Oppført på Faktorist
Plattform-URL
faktorist.com/suppliers/43874399
Vanlige spørsmål

Vanlige spørsmål om LLC Kol Trade

Vanlige kjøperspørsmål, besvart med LLC Kol Trades profildata på Faktorist.

Hva gjør LLC Kol Trade?

LLC Kol Trade er en B2B-leverandør, oppført på Faktorist, med base i Kharkiv Region, Ukraina. Selskapet tilbyr 2 produkter på plattformen, inkludert: Non-alcoholic beverages, Whole peas (not for sowing).

Hvilke produktkategorier spesialiserer LLC Kol Trade seg på?

LLC Kol Trade selger i følgende kategorier på Faktorist: Beverages & Spirits, Pulses, Grains & Cereals. Kjøpere kan bla gjennom hele katalogen på selskapets profil eller filtrere markedsplassen etter kategori for å sammenligne med lignende leverandører.

Hvilke land eksporterer LLC Kol Trade til?

LLC Kol Trade har registrert handelsaktivitet med: Storbritannia, India. Send inn en tilbudsforespørsel på Faktorist for å bekrefte frakttariffer, leveringstider og Incoterms til destinasjonen din.

Kan jeg be om produktprøver fra LLC Kol Trade?

LLC Kol Trade leverer produktprøver på forespørsel. Bruk "Be om prøve"-knappen på profilen for å starte en prøveforespørsel via Faktorist.

Er LLC Kol Trade en verifisert leverandør på Faktorist?

LLC Kol Trade er oppført på Faktorist og åpen for kjøperhenvendelser. Verifisering pågår eller venter.

Hvordan kjøper jeg fra LLC Kol Trade på Faktorist?

Åpne selskapets profil på Faktorist og bruk en av handlingsknappene: • "Be om tilbud" — del målproduktet, mengde, destinasjon og Incoterms. • "Be om prøve" — start en prøveforespørsel før du legger inn en full bestilling. • "Send melding" — start en direkte samtale via plattformen. Faktorist formidler alle kontaktdetaljer til en verifisert kjøper-leverandør-match er etablert.
Utforsk relatert på Faktorist

Sammenlign LLC Kol Trade med lignende leverandører

Flere leverandører i UkrainaBeverages & SpiritsPulses, Grains & CerealsLeverandører som eksporterer til StorbritanniaLeverandører som eksporterer til IndiaBla gjennom alle leverandører
Faktorist

Koblet verifiserte ukrainske produsenter med internasjonale kjøpere gjennom AI-drevet matching og løsninger for handel fra ende til ende.

Hold deg oppdatert

Handelsmuligheter og plattformnyheter. Avslutt abonnementet når som helst.

XLinkedInFacebookInstagram

For kjøpere

  • Finn leverandører
  • Produktkategorier
  • Be om tilbud
  • Bedriftsanbudstilbud
  • Gruppekjøp
  • Hvordan det fungerer

For leverandører

  • Selg på Faktorist
  • Prisplaner
  • Selgersenter
  • Kreve din profil
  • Leverandør-instrumentbord

Plattform

  • SofiIA-oversikt
  • FTR-programtoken
  • Belønningsprogram
  • Trade Finance
  • Stolt laget i Ukraina 🇺🇦
  • UAmbassador-program
  • Leadgenerering

Bedrift

  • Om oss
  • Handelsmesser
  • Nyheter
  • Hjelpesenter
  • Kontakt
  • Investorrelasjoner
  • Karrierer

SofiIA

SofiIA AI-enhetSofiIA for kjøpereSofiIA for leverandørerSofiIA for handelsmesserSofiIA for salgsteamSofiIA for logistikkSofiIA for finansB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR-token

Token-oversiktTokenomikkStaking & rabatterTilbakekjøpsmekanismeHow to EarnWeb3 IdentityFTR-lommebok

Magasin og podkast

Mat og landbrukForsvar og romfartDENStål og metallerHandelspolitikkPodkast

Logistikk

Bli med som logistikkpartnerLogistikkguideFraktinformasjon

© 2026 Faktorist. Alle rettigheter reservert.

PersonvernpolicyVilkår for tjenestenCookie-policyPresse og mediaMerkevareguide

Global handel, drevet av innovasjon

Be om tilbud