LLC Promotek

ТзОВ Промотек

LLC Promotek (EDRPOU 44829903) operates as a B2B supplier based in Kinchesh Village, Zakarpattia Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Printed plastic card set, available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 14+ transactions with cumulative volume of $5K USD. The company maintains active trade relationships across 2 international markets, including SK, HU.

UA, Zakarpattia Region, Kinchesh Village
  • Printed plastic card set

LLC Promotek — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Kinchesh Village, Zakarpattia Region, UA

ТзОВ Промотек

EDRPOU: 44829903

1

Products

14+

Transactions

$5K

Trade Volume

2

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Printed Books & Newspapers for SK, HU Markets

LLC Promotek maintains an active portfolio of 1 printed books & newspapers items, including Printed plastic card set. This product line has been validated through 14+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $5K USD.

4911990000|Printed plastic card set

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Promotek
Registry Code (EDRPOU)
44829903

Registered Address

Address
Kinchesh Village, Zakarpattia Region, 88020, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
14+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$5K USD
Export Destinations
2 countries including SK, HU

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Promotek Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

14+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
44829903

Transaction Integrity

Verified Transactions
14
Cumulative Volume
$4.8K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x000004DC4CF3
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Zakarpattia Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Zakarpattia Region Supplier Landscape

Active Suppliers
275
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Zakarpattia Region

LLC Forest Bam V Dzh Lennona 117 A

Kalyny

LLC Bonaar

Nyzhni Village

Small PE Ruta Apsha

Nyzhnia

LLC Lisko Trade

Mukachevo

LLC Export Ofis

Mukachevo

LLC Vtp Zaporizhenerhobud

Mukachevo

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkter
Leverandører
Sofia
Hvordan det fungerer
Priser
  1. Hjem
  2. Leverandører
  3. Ukraina
  4. Zakarpattia Region
  5. Kinchesh Village
  6. LLC Promotek
LP
15
Svarer innen 24 timerPrøver på forespørsel

LLC Promotek

🇺🇦Kinchesh Village, Zakarpattia Region, Ukraina
Be om tilbud

Tillitspoengsum

15
Verifisert selskap
Profil som er gjort krav på
Sertifisert
Handelshistorie
Profilens fullstendighet30%

Viktige målinger

1

Produkter

Signer in for å se handelsinformasjon

Eksportmarkeder

2 markeder

🇸🇰Slovakia🇭🇺Ungarn

Loading map…

Firmadetaljer

Land🇺🇦Ukraina
PlasseringKinchesh Village, Zakarpattia Region
Postnummer88020

Hurtighandlinger

Be om tilbud Be om prøve

Er dette ditt selskap?

Krev denne profilen for å oppdatere info og svare på henvendelser.

Gjør krav på denne profilen

1

Produkter

2

Markeder

0

Sertifiseringer

15%

Tillitspoengsum

Om LLC Promotek

LLC Promotek er en verifisert B2B-grossistleverandør basert i in Kinchesh Village, Ukraine, oppført på Faktorist B2B-markedsplassen. Be om et tilbud på Faktorist for å få tilgang til konkurransedyktige grossistpriser og direkte produsentvilkår.

Toppprodukter

Ingen bilde

Printed plastic card set

HS: 4911990000
~$43.50/unit14 bestillinger
Sitere Prøve

Lignende leverandører

Ingen lignende leverandører funnet.

Vis alle fra Ukraina

Handelsintelligens

Enterprise

Markedsposisjon

Top 12%

i sektoren

Vekstrate

+23%

År over år

Konkurranselandskap

Produktmangfold
Markedsrekkevidde
Priskonkurranse

Viktige kjøpersegmenter

DetaljhandelskjederDistributørerB2B-markedsplasser

Lås opp handelsintelligens

Se virkelige handelsmønstre og kjøperdata — eksklusivt Enterprise.

Oppgrader til Enterprise

Kun Enterprise

Klar for samarbeid?

Få konkurransedyktige priser innen 24 timer

Be om tilbud Be om prøve
47

Tillitspoengsum

SILVER

82%

Svarprosent

91%

Levering i tide

Available

Handelsvolum

Trust Score

About

LLC Promotek er en verifisert B2B-grossistleverandør basert i in Kinchesh Village, Ukraine, oppført på Faktorist B2B-markedsplassen. Be om et tilbud på Faktorist for å få tilgang til konkurransedyktige grossistpriser og direkte produsentvilkår.

1 Produkter
2 Markeder
14 Transaksjoner
— (0 reviews)

Toppprodukter

View all

Printed plastic card set

Printed Plastic Card Set (HS 4911990000) is a printed matter and stationery product used for identification, loyalty programs, or promotional purposes. The supplier is LLC Promotek, based in Kinchesh Village, Ukraine. This supplier exports to Slovakia and Hungary. Buyers can submit an RFQ through the Faktorist marketplace to connect with this verified supplier.

$43.514 orders

2 markets identified by trade intelligence

Eksportdestinasjoner bekreftet gjennom transaksjonsdata

Selskapsinformasjon

Om LLC Promotek

Registrert navn på lokalt språk: ТзОВ Промотек

LLC Promotek er en B2B-leverandør med base i Kinchesh Village, Zakarpattia Region, Ukraina, oppført på Faktorist-markedsplassen på faktorist.com/suppliers/44829903. Selskapet tilbyr 1 produkter på plattformen i følgende kategorier: Printed Matter & Stationery. Registrerte eksportdestinasjoner inkluderer Slovakia, Ungarn.

Selskapsnavn
LLC Promotek
Registrert navn
ТзОВ Промотек
Land
Ukraina
Plassering
Kinchesh Village, Zakarpattia Region
Produktkategorier
Printed Matter & Stationery
Oppførte produkter
1
Eksportmarkeder
Slovakia, Ungarn
Verifiseringsstatus
Oppført på Faktorist
Plattform-URL
faktorist.com/suppliers/44829903
Vanlige spørsmål

Vanlige spørsmål om LLC Promotek

Vanlige kjøperspørsmål, besvart med LLC Promoteks profildata på Faktorist.

Hva gjør LLC Promotek?

LLC Promotek er en B2B-leverandør, oppført på Faktorist, med base i Kinchesh Village, Zakarpattia Region, Ukraina. Selskapet tilbyr 1 produkter på plattformen, inkludert: Printed plastic card set.

Hvilke produktkategorier spesialiserer LLC Promotek seg på?

LLC Promotek selger i følgende kategorier på Faktorist: Printed Matter & Stationery. Kjøpere kan bla gjennom hele katalogen på selskapets profil eller filtrere markedsplassen etter kategori for å sammenligne med lignende leverandører.

Hvilke land eksporterer LLC Promotek til?

LLC Promotek har registrert handelsaktivitet med: Slovakia, Ungarn. Send inn en tilbudsforespørsel på Faktorist for å bekrefte frakttariffer, leveringstider og Incoterms til destinasjonen din.

Kan jeg be om produktprøver fra LLC Promotek?

LLC Promotek leverer produktprøver på forespørsel. Bruk "Be om prøve"-knappen på profilen for å starte en prøveforespørsel via Faktorist.

Er LLC Promotek en verifisert leverandør på Faktorist?

LLC Promotek er oppført på Faktorist og åpen for kjøperhenvendelser. Verifisering pågår eller venter.

Hvordan kjøper jeg fra LLC Promotek på Faktorist?

Åpne selskapets profil på Faktorist og bruk en av handlingsknappene: • "Be om tilbud" — del målproduktet, mengde, destinasjon og Incoterms. • "Be om prøve" — start en prøveforespørsel før du legger inn en full bestilling. • "Send melding" — start en direkte samtale via plattformen. Faktorist formidler alle kontaktdetaljer til en verifisert kjøper-leverandør-match er etablert.
Utforsk relatert på Faktorist

Sammenlign LLC Promotek med lignende leverandører

Flere leverandører i UkrainaPrinted Matter & StationeryLeverandører som eksporterer til SlovakiaLeverandører som eksporterer til UngarnBla gjennom alle leverandører
Faktorist

Koblet verifiserte ukrainske produsenter med internasjonale kjøpere gjennom AI-drevet matching og løsninger for handel fra ende til ende.

Hold deg oppdatert

Handelsmuligheter og plattformnyheter. Avslutt abonnementet når som helst.

XLinkedInFacebookInstagram

For kjøpere

  • Finn leverandører
  • Produktkategorier
  • Be om tilbud
  • Bedriftsanbudstilbud
  • Gruppekjøp
  • Hvordan det fungerer

For leverandører

  • Selg på Faktorist
  • Prisplaner
  • Selgersenter
  • Kreve din profil
  • Leverandør-instrumentbord

Plattform

  • SofiIA-oversikt
  • FTR-programtoken
  • Belønningsprogram
  • Trade Finance
  • Stolt laget i Ukraina 🇺🇦
  • UAmbassador-program
  • Leadgenerering

Bedrift

  • Om oss
  • Handelsmesser
  • Nyheter
  • Hjelpesenter
  • Kontakt
  • Investorrelasjoner
  • Karrierer

SofiIA

SofiIA AI-enhetSofiIA for kjøpereSofiIA for leverandørerSofiIA for handelsmesserSofiIA for salgsteamSofiIA for logistikkSofiIA for finansB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR-token

Token-oversiktTokenomikkStaking & rabatterTilbakekjøpsmekanismeHow to EarnWeb3 IdentityFTR-lommebok

Magasin og podkast

Mat og landbrukForsvar og romfartDENStål og metallerHandelspolitikkPodkast

Logistikk

Bli med som logistikkpartnerLogistikkguideFraktinformasjon

© 2026 Faktorist. Alle rettigheter reservert.

PersonvernpolicyVilkår for tjenestenCookie-policyPresse og mediaMerkevareguide

Global handel, drevet av innovasjon

Be om tilbud