LLC Ukr Volnat

ТзОВ Укр Волнат

LLC Ukr Volnat (EDRPOU 36451130) operates as a B2B supplier based in Khmelnytskyi Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Shelled fractioned walnut kernels, available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 42+ transactions with cumulative volume of $320K USD. The company maintains active trade relationships across 5 international markets, including AM, CZ, NL, FR, RO.

UA, Khmelnytskyi Region
  • Shelled fractioned walnut kernels

LLC Ukr Volnat — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Khmelnytskyi Region, UA

ТзОВ Укр Волнат

EDRPOU: 36451130

1

Products

42+

Transactions

$320K

Trade Volume

5

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Industrial Products for AM, CZ, NL Markets

LLC Ukr Volnat maintains an active portfolio of 1 industrial products items, including Shelled fractioned walnut kernels. This product line has been validated through 42+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $320K USD.

802320000|Shelled fractioned walnut kernels

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Ukr Volnat
Registry Code (EDRPOU)
36451130

Registered Address

Address
Khmelnytskyi Region, 29000, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
42+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$320K USD
Export Destinations
5 countries including AM, CZ, NL, FR, RO

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Ukr Volnat Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

42+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
36451130

Transaction Integrity

Verified Transactions
42
Cumulative Volume
$320.1K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x000010746020
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Khmelnytskyi Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Khmelnytskyi Region Supplier Landscape

Active Suppliers
247
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Khmelnytskyi Region

LLC Volochysk Agro

UA

LLC Holdkhofer Ukraine

UA

LLC Dzhi Ef Mebleva Kompaniia

UA

JSC Podilskyi Tsement

UA

LLC Didzhytal Logistics

UA

LLC 2001

Teofipol

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkty
Dostawcy
Sofia
Jak to Działa
Cennik
  1. Strona główna
  2. Dostawcy
  3. Ukraina
  4. Khmelnytskyi Region
  5. LLC Ukr Volnat
LU
20
Odpowiada w ciągu 24 godzinPróbki na życzenie

LLC Ukr Volnat

🇺🇦Khmelnytskyi Region, Ukraina
Poproś o wycenę

Wynik zaufania

20
Zweryfikowana firma
Zgłoszony profil
Atestowany
Historia handlu
Kompletność profilu30%

Kluczowe wskaźniki

1

Produkty

Podpisz in, aby wyświetlić informacje handlowe

Rynki eksportowe

5 rynków

🇦🇲Armenia🇨🇿Czechy🇳🇱Holandia🇫🇷Francja🇷🇴Rumunia

Szczegóły firmy

Kraj🇺🇦Ukraina
LokalizacjaKhmelnytskyi Region
Kod pocztowy29000

Szybkie akcje

Poproś o wycenę Zamów próbkę

Czy to twoja firma?

Zarejestruj ten profil, aby aktualizować informacje i odpowiadać na zapytania.

Zdobądź ten profil

1

Produkty

5

Rynki

0

Certyfikaty

20%

Wynik zaufania

O LLC Ukr Volnat

Faktorist lists LLC Ukr Volnat jako zweryfikowanego dostawcę hurtowego B2B działającego z Ukraine dla globalnego handlu B2B. Poproś o wycenę na Faktorist, aby uzyskać dostęp do konkurencyjnych cen hurtowych i bezpośrednich warunków producenta.

Najlepsze produkty

Brak zdjęcia

Shelled fractioned walnut kernels

HS: 802320000
~$4.88/unit42 święcenia
Cytat Próbka

Podobni dostawcy

Nie znaleziono podobnych dostawców.

Zobacz wszystkich z Ukraina

Wywiad handlowy

Enterprise

Pozycja rynkowa

Top 12%

w sektorze

Tempo wzrostu

+23%

Rok do roku

Krajobraz konkurencyjny

Różnorodność produktów
Zasięg rynkowy
Konkurencyjność cenowa

Kluczowe segmenty kupujących

Sieci handloweDystrybutorzyRynki B2B

Odblokuj wywiad handlowy

Zobacz rzeczywiste wzorce handlu i dane kupujących — wyłącznie Enterprise.

Ulepsz do Enterprise

Tylko Enterprise

Gotowy do współpracy?

Otrzymaj konkurencyjne ceny w 24 godziny

Poproś o wycenę Zamów próbkę
47

Wynik zaufania

SILVER

82%

Współczynnik odpowiedzi

91%

Dostawa na czas

$100K+

Wolumen obrotu

Trust Score

About

Faktorist lists LLC Ukr Volnat jako zweryfikowanego dostawcę hurtowego B2B działającego z Ukraine dla globalnego handlu B2B. Poproś o wycenę na Faktorist, aby uzyskać dostęp do konkurencyjnych cen hurtowych i bezpośrednich warunków producenta.

1 Produkty
5 Rynki
42 Transakcje
— (0 reviews)

Najlepsze produkty

View all

Shelled fractioned walnut kernels

Shelled Fractioned Walnut Kernels (HS 802320000) are industrial-grade dried fruit pieces used by food processors, bakeries, and confectionery manufacturers as an ingredient for nut-based products. LLC Ukr Volnat, based in Ukraine, supplies these kernels to buyers in Armenia, Czech Republic, Netherlands, France, and Romania. This product is available for purchase through the Faktorist B2B marketplace, where buyers can submit an RFQ to verify supplier details and negotiate terms.

$4.8842 orders

5 markets identified by trade intelligence

Miejsca docelowe eksportu zweryfikowane na podstawie danych transakcyjnych

Informacje o firmie

O LLC Ukr Volnat

Nazwa zarejestrowana w języku lokalnym: ТзОВ Укр Волнат

LLC Ukr Volnat to dostawca B2B z siedzibą w Khmelnytskyi Region, Ukraina, opublikowany na marketplace Faktorist pod adresem faktorist.com/suppliers/36451130. Firma oferuje 1 produkt na platformie w następujących kategoriach: Fruits & Vegetables. Zarejestrowane destynacje eksportowe obejmują Armenia, Czechy, Holandia, Francja, Rumunia.

Nazwa firmy
LLC Ukr Volnat
Nazwa zarejestrowana
ТзОВ Укр Волнат
Kraj
Ukraina
Lokalizacja
Khmelnytskyi Region
Kategorie produktów
Fruits & Vegetables
Wystawione produkty
1
Rynki eksportowe
Armenia, Czechy, Holandia, Francja + jeszcze 1
Status weryfikacji
Wymieniony na Faktorist
URL platformy
faktorist.com/suppliers/36451130
Często zadawane pytania

Często zadawane pytania o LLC Ukr Volnat

Typowe pytania kupujących, na które odpowiadamy na podstawie danych profilu LLC Ukr Volnat na Faktorist.

Czym zajmuje się LLC Ukr Volnat?

LLC Ukr Volnat to dostawca B2B, opublikowany na Faktorist, z siedzibą w Khmelnytskyi Region, Ukraina. Firma oferuje 1 produkt na platformie, w tym: Shelled fractioned walnut kernels.

W jakich kategoriach produktów specjalizuje się LLC Ukr Volnat?

LLC Ukr Volnat sprzedaje w następujących kategoriach na Faktorist: Fruits & Vegetables. Kupujący mogą przeglądać pełny katalog w profilu firmy lub filtrować marketplace według kategorii, aby porównać z podobnymi dostawcami.

Do jakich krajów eksportuje LLC Ukr Volnat?

LLC Ukr Volnat prowadzi udokumentowaną działalność handlową z: Armenia, Czechy, Holandia, Francja, Rumunia. Wyślij zapytanie ofertowe na Faktorist, aby potwierdzić stawki wysyłki, czasy realizacji i Incoterms dla Twojej destynacji.

Czy mogę poprosić o próbki produktów od LLC Ukr Volnat?

LLC Ukr Volnat udostępnia próbki produktów na żądanie. Użyj przycisku „Zamów próbkę" w profilu, aby zainicjować zapytanie o próbkę za pośrednictwem Faktorist.

Czy LLC Ukr Volnat jest zweryfikowanym dostawcą na Faktorist?

LLC Ukr Volnat jest publikowany na Faktorist i otwarty na zapytania kupujących. Weryfikacja jest w toku lub oczekuje — kupujący mogą nadal prosić o oferty i pytać firmę o certyfikaty, referencje i potwierdzenia rejestrowe.

Jak mogę kupić od LLC Ukr Volnat na Faktorist?

Otwórz profil firmy na Faktorist i użyj jednego z przycisków akcji: • „Poproś o wycenę" — podziel się docelowym produktem, ilością, destynacją i Incoterms; dostawca odpowiada wyceną. • „Zamów próbkę" — zainicjuj zapytanie o próbkę przed złożeniem pełnego zamówienia. • „Wyślij wiadomość" — rozpocznij bezpośrednią rozmowę za pośrednictwem platformy. Faktorist pośredniczy we wszystkich danych kontaktowych, dopóki nie zostanie ustanowione zweryfikowane dopasowanie kupujący-dostawca.
Odkryj powiązane na Faktorist

Porównaj LLC Ukr Volnat z podobnymi dostawcami

Więcej dostawców w UkrainaFruits & VegetablesDostawcy eksportujący do ArmeniaDostawcy eksportujący do CzechyDostawcy eksportujący do HolandiaDostawcy eksportujący do FrancjaDostawcy eksportujący do RumuniaPrzeglądaj wszystkich dostawców
Faktorist

Łączenie zweryfikowanych producentów ukraińskich z międzynarodowymi kupującymi poprzez dopasowanie zasilane sztuczną inteligencją i kompleksowe rozwiązania handlowe.

Bądź na bieżąco

Okazje handlowe i aktualności dotyczące platform. Zrezygnuj z subskrypcji w dowolnym momencie.

XLinkedInFacebookInstagram

Dla Kupujących

  • Znajdź Dostawców
  • Kategorie Produktów
  • Poproś o Wycenę
  • Przetargi Korporacyjne
  • Zakupy Grupowe
  • Jak to Działa

Dla Dostawców

  • Sprzedawaj na Faktorist
  • Plany Cenowe
  • Centrum Sprzedawcy
  • Przejmij Swój Profil
  • Pulpit Dostawcy

Platforma

  • Przegląd SofiIA
  • Token Użyteczności FTR
  • Program Nagród
  • Trade Finance
  • Dumnie Wykonane na Ukrainie 🇺🇦
  • Program UAmbassadora
  • Generowanie Leadów

Firma

  • O Nas
  • Wydarzenia Handlowe
  • Wiadomości
  • Centrum Pomocy
  • Kontakt
  • Relacje z inwestorami
  • Kariera

SofiIA

Urządzenie AIKupującyDostawcyTargi handloweZespoły sprzedażyLogistykaFinanseB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Token FTR

Przegląd TokenaTokenomikaStaking i RabatyMechanizm OdkupieniaHow to EarnWeb3 IdentityPortfel FTR

Magazyn i podcast

Żywność i rolnictwoObrona i lotnictwoTOStal i metalePolityka handlowaPodcast

Logistyka

Dołącz jako Partner LogistykiPrzewodnik LogistykiInformacje o Wysyłce

© 2026 Faktorist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka PrywatnościWarunki KorzystaniaPolityka Plików CookiePrasa i MediaWytyczne marki

Handel globalny napędzany innowacjami

Otrzymaj wycenę