LLC Dmk Dnipromlyn

ТзОВ Дмк Дніпромлин

LLC Dmk Dnipromlyn (EDRPOU 43846603) operates as a B2B supplier based in Dnipropetrovsk Region, UA. The current catalog comprises 4 active product lines, including Cereal groats, Corn flour, Wheat flour, Cereal bran, available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 92+ transactions with cumulative volume of $154K USD. The company maintains active trade relationships across 4 international markets, including MD, TR, MA, SY.

UA, Dnipropetrovsk Region
  • Cereal groats
  • Corn flour
  • Wheat flour
  • Cereal bran

LLC Dmk Dnipromlyn — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Dnipropetrovsk Region, UA

ТзОВ Дмк Дніпромлин

EDRPOU: 43846603

4

Products

92+

Transactions

$154K

Trade Volume

4

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Milling Products for MD, TR, MA Markets

LLC Dmk Dnipromlyn maintains an active portfolio of 3 milling products items, including Cereal groats, Corn flour, Wheat flour. This product line has been validated through 26+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

1103119000|Cereal groats1102907000|Corn flour1101001500|Wheat flour

Residues from Food Industries for MD, TR, MA Markets

LLC Dmk Dnipromlyn maintains an active portfolio of 1 residues from food industries items, including Cereal bran. This product line has been validated through 66+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $154K USD.

2302309000|Cereal bran

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Dmk Dnipromlyn
Registry Code (EDRPOU)
43846603

Registered Address

Address
Dnipropetrovsk Region, 49038, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
4 products available for B2B procurement
Verified Transactions
92+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$154K USD
Export Destinations
4 countries including MD, TR, MA, SY

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Dmk Dnipromlyn Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

92+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
43846603

Transaction Integrity

Verified Transactions
92
Cumulative Volume
$154.0K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00001599D391
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Dnipropetrovsk Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Dnipropetrovsk Region Supplier Landscape

Active Suppliers
881
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Dnipropetrovsk Region

LLC Master Food

Solone

LLC Shchedro

Dnipro

LLC O S P Agro

UA

LLC TiTrade

UA

LLC Company Vyrobnycha

UA

LLC Prombudresurs Kr

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkty
Dodávatelia
Sofia
Ako to funguje
Ceny
  1. Domov
  2. Dodávatelia
  3. Ukrajina
  4. Dnipropetrovsk Region
  5. LLC Dmk Dnipromlyn
LD
25
Odpovedá do 24 hodínVzorky na požiadanie

LLC Dmk Dnipromlyn

🇺🇦Dnipropetrovsk Region, Ukrajina
Vyžiadať cenovú ponuku

Skóre dôveryhodnosti

25
Overená spoločnosť
Nárokovaný profil
Certifikovaný
Obchodná história
Úplnosť profilu30%

Kľúčové metriky

4

Produkty

Podpíšte in pre zobrazenie obchodných informácií

Exportné trhy

4 trhov

🇲🇩Moldova🇹🇷Turecko🇲🇦Maroko🇸🇾Syria

Údaje o spoločnosti

Krajina🇺🇦Ukrajina
LokalitaDnipropetrovsk Region
Poštové smerovacie číslo49038

Rýchle akcie

Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať vzorku

Je toto vaša spoločnosť?

Reklamujte tento profil pre aktualizáciu informácií a odpovedanie na dopyty.

Nárokujte si tento profil

4

Produkty

4

Trhy

0

Certifikáty

25%

Skóre dôveryhodnosti

O LLC Dmk Dnipromlyn

LLC Dmk Dnipromlyn pôsobí ako veľkoobchodný obchodný partner z Ukraine s aktívnou prítomnosťou na trhovisku Faktorist B2B. Pošlite žiadosť o cenovú ponuku prostredníctvom Faktorist na dohodnutie veľkoobchodných podmienok a potvrdenie prepravy do vášho cieľového miesta.

Najlepšie produkty

Žiadny obrázok

Cereal groats

HS: 1103119000M
~$0.34/unit
Citát Vzorka
Žiadny obrázok

Corn flour

HS: 1102907000
~$0.37/unit
Citát Vzorka
Žiadny obrázok

Wheat flour

HS: 1101001500
~$0.32/unit14 objednávky
Citát Vzorka
Žiadny obrázok

Cereal bran

HS: 2302309000
~$0.12/unit66 objednávky
Citát Vzorka

Podobní dodávatelia

Žiadni podobní dodávatelia.

Zobraziť všetkých z Ukrajina

Obchodná inteligencia

Enterprise

Trhová pozícia

Top 12%

v sektore

Miera rastu

+23%

Medziročne

Konkurenčná krajina

Diverzita produktov
Dosah trhu
Cenová konkurencieschopnosť

Kľúčové segmenty kupujúcich

Maloobchodné reťazceDistribútoriB2B trhoviská

Odomknite obchodnú inteligenciu

Pozrite si reálne obchodné vzorce a údaje o kupujúcich — exkluzívne Enterprise.

Prejsť na Enterprise

Len Enterprise

Pripravení spolupracovať?

Získajte konkurenčné ceny do 24 hodín

Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať vzorku
47

Skóre dôveryhodnosti

SILVER

82%

Miera odozvy

91%

Doručenie načas

$100K+

Objem obchodu

Trust Score

About

LLC Dmk Dnipromlyn pôsobí ako veľkoobchodný obchodný partner z Ukraine s aktívnou prítomnosťou na trhovisku Faktorist B2B. Pošlite žiadosť o cenovú ponuku prostredníctvom Faktorist na dohodnutie veľkoobchodných podmienok a potvrdenie prepravy do vášho cieľového miesta.

4 Produkty
4 Trhy
92 Transakcie
— (0 reviews)

Najlepšie produkty

View all

Cereal groats

Cereal Groats (HS 1103119000) are a food ingredient within the milling products category, used by food manufacturers and processors for producing breakfast cereals, porridges, and baked goods. LLC Dmk Dnipromlyn, based in Ukraine, supplies this product in bag packaging under the brand M. The company exports to Moldova. Buyers can submit a quote request through the Faktorist marketplace to source this ingredient.

$0.34

Corn flour

Corn Flour (HS 1102907000) is a milling product used as a food ingredient in baking, thickening, and processed food manufacturing. Supplier LLC Dmk Dnipromlyn, based in Ukraine, packages this product in bags for commercial distribution. The supplier exports to Moldova. Buyers can submit a quote request on the Faktorist B2B marketplace to verify supplier details and negotiate terms.

$0.37

Wheat flour

Wheat Flour (HS 1101001500) is a milling product within the Food Ingredients category, used by bakeries and food manufacturers as a primary raw material. LLC Dmk Dnipromlyn, based in Ukraine, supplies this product in bags. The supplier exports to Moldova. Buyers can submit a quote request for this product on the Faktorist B2B marketplace.

$0.3214 orders

Cereal bran

Cereal Bran (HS 2302309000) is a feed ingredient within the Agricultural Inputs & Materials category, used as a component in animal nutrition. LLC Dmk Dnipromlyn, based in Ukraine, supplies this product in bulk packaging. The supplier exports to Turkey, Morocco, Syria, and Moldova. Buyers can submit a quote request for Cereal Bran on the Faktorist B2B marketplace.

$0.1266 orders

4 markets identified by trade intelligence

Overené destinácie exportu prostredníctvom údajov o transakciách

Informácie o spoločnosti

O LLC Dmk Dnipromlyn

Registrované meno v miestnom jazyku: ТзОВ Дмк Дніпромлин

LLC Dmk Dnipromlyn je B2B dodávateľ so sídlom v Dnipropetrovsk Region, Ukrajina, uvedený na marketplace Faktorist na adrese faktorist.com/suppliers/43846603. Spoločnosť ponúka na platforme 4 produktov v nasledujúcich kategóriách: Food Ingredients, Agricultural Inputs & Materials. Zaregistrované exportné destinácie zahŕňajú Moldova, Turecko, Maroko, Syria.

Názov spoločnosti
LLC Dmk Dnipromlyn
Registrované meno
ТзОВ Дмк Дніпромлин
Krajina
Ukrajina
Umiestnenie
Dnipropetrovsk Region
Kategórie produktov
Food Ingredients, Agricultural Inputs & Materials
Uvedené produkty
4
Exportné trhy
Moldova, Turecko, Maroko, Syria
Stav overenia
Uvedené na Faktorist
URL platformy
faktorist.com/suppliers/43846603
Často kladené otázky

Často kladené otázky o LLC Dmk Dnipromlyn

Bežné otázky kupujúcich zodpovedané pomocou údajov profilu LLC Dmk Dnipromlyn na Faktorist.

Čím sa zaoberá LLC Dmk Dnipromlyn?

LLC Dmk Dnipromlyn je B2B dodávateľ, uvedený na Faktorist, so sídlom v Dnipropetrovsk Region, Ukrajina. Spoločnosť ponúka na platforme 4 produktov, vrátane: Cereal groats, Corn flour, Wheat flour, Cereal bran.

Na ktoré produktové kategórie sa LLC Dmk Dnipromlyn špecializuje?

LLC Dmk Dnipromlyn predáva na Faktorist v nasledujúcich kategóriách: Food Ingredients, Agricultural Inputs & Materials. Kupujúci môžu prechádzať celým katalógom v profile spoločnosti alebo filtrovať marketplace podľa kategórie pre porovnanie s podobnými dodávateľmi.

Do ktorých krajín LLC Dmk Dnipromlyn vyváža?

LLC Dmk Dnipromlyn má zaregistrovanú obchodnú činnosť s: Moldova, Turecko, Maroko, Syria. Odošlite žiadosť o cenovú ponuku na Faktorist a potvrďte si sadzby dopravy, dodacie lehoty a Incoterms pre vašu destináciu.

Môžem si od LLC Dmk Dnipromlyn vyžiadať vzorky produktov?

LLC Dmk Dnipromlyn poskytuje vzorky produktov na vyžiadanie. Použite tlačidlo „Požiadať o vzorku" v profile pre začatie žiadosti o vzorku prostredníctvom Faktorist.

Je LLC Dmk Dnipromlyn overeným dodávateľom na Faktorist?

LLC Dmk Dnipromlyn je uvedený na Faktorist a je otvorený dopytom kupujúcich. Overovanie prebieha alebo čaká — kupujúci môžu stále požadovať ponuky a žiadať spoločnosť o certifikáty, referencie a potvrdenia z registra.

Ako nakupujem od LLC Dmk Dnipromlyn na Faktorist?

Otvorte profil spoločnosti na Faktorist a použite jedno z akčných tlačidiel: • „Požiadať o cenovú ponuku" — zdieľajte svoj cieľový produkt, množstvo, destináciu a Incoterms; dodávateľ odpovie cenovou ponukou. • „Požiadať o vzorku" — začnite žiadosť o vzorku pred zadaním plnej objednávky. • „Odoslať správu" — začnite priamy rozhovor prostredníctvom platformy. Faktorist sprostredkováva všetky kontaktné údaje, kým nedôjde k overenému spárovaniu kupujúceho a dodávateľa.
Preskúmajte súvisiace na Faktorist

Porovnať LLC Dmk Dnipromlyn s podobnými dodávateľmi

Ďalší dodávatelia v UkrajinaFood IngredientsAgricultural Inputs & MaterialsDodávatelia vyvážajúci do MoldovaDodávatelia vyvážajúci do TureckoDodávatelia vyvážajúci do MarokoDodávatelia vyvážajúci do SyriaPrechádzať všetkých dodávateľov
Faktorist

Prepájanie overených ukrajinských výrobcov s medzinárodnými kupujúcimi prostredníctvom zosúladenia poháňaného AI a riešení komplexného obchodu.

Zostaňte informovaní

Obchodné príležitosti a novinky o platforme. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

XLinkedInFacebookInstagram

Pre kupujúcich

  • Nájdite dodávateľov
  • Kategórie produktov
  • Požiadajte o ponuku
  • Podnikové tendre
  • Skupinový nákup
  • Ako to funguje

Pre dodávateľov

  • Predávajte na Faktorist
  • Cenové plány
  • Centrum predajcov
  • Uplatnite svoj profil
  • Ovládací panel dodávateľa

Platforma

  • SofiIA prehľad
  • Token FTR Utility
  • Program odmien
  • Trade Finance
  • S hrdosťou vyrobené v Ukrajine 🇺🇦
  • Program UAmbassador
  • Generácia vedení

Spoločnosť

  • O nás
  • Obchodné podujatia
  • Správy
  • Centrum pomoci
  • Kontakt
  • Vzťahy s investormi
  • Kariéry

SofiIA

SofiIA AI zariadenieSofiIA pre kupujúcichSofiIA pre dodávateľovSofiIA pre obchodné výstavySofiIA pre predajné tímySofiIA pre logistikuSofiIA pre financieB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Token FTR

Prehľad tokenuTokenomikaStaking a zľavyMechanizmus spätného odkupuHow to EarnWeb3 IdentityFTR peňaženka

Časopis a podcast

Potraviny a poľnohospodárstvoObrana a letecký priemyselITOceľ a kovyObchodná politikaPodcast

Logistika

Pripojte sa ako logistický partnerSprievodca logistikouInformácie o dodávke

© 2026 Faktorist. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajovPodmienky službyZásady súborov cookieTlač a médiáPravidlá značky

Globálny obchod, poháňaný inováciami

Získať cenovú ponuku