LLC Hrinvud 2005

ТзОВ Грінвуд 2005

LLC Hrinvud 2005 (EDRPOU 33485172) operates as a B2B supplier based in Zakarpattia Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Fuel wood (split), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 3+ transactions with cumulative volume of $5 USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including SK.

UA, Zakarpattia Region
  • Fuel wood (split)

LLC Hrinvud 2005 — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Zakarpattia Region, UA

ТзОВ Грінвуд 2005

EDRPOU: 33485172

1

Products

3+

Transactions

$5

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Wholesale Wood Products & Industrial Packaging Solutions for SK Markets

LLC Hrinvud 2005 maintains an active portfolio of 1 wood & wood articles items, including Fuel wood (split). This product line has been validated through 3+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

4401120000|Fuel wood (split)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Hrinvud 2005
Registry Code (EDRPOU)
33485172

Registered Address

Address
Zakarpattia Region, 88000, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
3+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$0K USD
Export Destinations
1 countries including SK

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Hrinvud 2005 Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

3+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
33485172

Transaction Integrity

Verified Transactions
3
Cumulative Volume
$5
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x0000705C1C0B
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Zakarpattia Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Zakarpattia Region Supplier Landscape

Active Suppliers
275
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Zakarpattia Region

LLC Forest Bam V Dzh Lennona 117 A

Kalyny

LLC Bonaar

Nyzhni Village

Small PE Ruta Apsha

Nyzhnia

LLC Lisko Trade

Mukachevo

LLC Export Ofis

Mukachevo

LLC Vtp Zaporizhenerhobud

Mukachevo

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkte
Furnitorë
Sofje
Si Funksionon
Çmimet
  1. Faqja kryesore
  2. Furnizuesit
  3. Ukraina
  4. Zakarpattia Region
  5. LLC Hrinvud 2005
LH
15
Përgjigjet brenda 24 orëveMostra me kërkesë

LLC Hrinvud 2005

🇺🇦Zakarpattia Region, Ukraina
Kërko ofertë

Pikët e besimit

15
Kompani e verifikuar
Profil i kërkuar
I certifikuar
Historiku tregtar
Plotësimi i profilit30%

Metrika kyçe

1

Produkte

Kyçu për të parë inteligjencën tregtare

Tregjet e eksportit

1 tregje

🇸🇰Sllovakia

Detaje të kompanisë

Shteti🇺🇦Ukraina
VendndodhjaZakarpattia Region
Kodi postar88000

Veprime të shpejta

Kërko ofertë Kërko mostër

A është kjo kompania juaj?

Kërko këtë profil për të përditësuar informacionin dhe për t'u përgjigjur pyetjeve.

Kërko këtë profil

1

Produkte

1

Tregjet

0

Certifikatat

15%

Pikët e besimit

Rreth LLC Hrinvud 2005

Faktorist liston LLC Hrinvud 2005 si një furnizues të verifikuar B2B me shumicë që operon nga Ukraine për tregtinë globale B2B. Dërgoni një kërkesë për ofertë përmes Faktorist për të negociuar kushtet e shitjes me shumicë dhe për të konfirmuar transportin në destinacionin tuaj.

Produktet kryesore

Pa imazh

Fuel wood (split)

HS: 4401120000
~$0.07/unit
Ofertë Mostër

Furnizues të ngjashëm

Nuk u gjetën furnizues të ngjashëm.

Shiko të gjithë nga Ukraina

Inteligjenca tregtare

Enterprise

Pozita në treg

Top 12%

në sektor

Shkalla e rritjes

+23%

Vit pas viti

Peizazhi konkurrues

Diversiteti i produkteve
Mbulimi i tregut
Konkurueshmëria e çmimeve

Segmentet kryesore të blerësve

Zinxhirët e shitjes me pakicëDistributorëtTregjet B2B

Zhblloko inteligjencën tregtare

Shihni modelet reale të tregtisë dhe të dhënat e blerësve — ekskluzivisht për Enterprise.

Përmirëso në Enterprise

Vetëm Enterprise

Gati për bashkëpunim?

Merrni çmime konkurruese brenda 24 orësh

Kërko ofertë Kërko mostër
47

Rezultati i Besimit

SILVER

82%

Shkalla e Përgjigjes

91%

Dorëzim në kohë

Available

Vëllimi i Tregtisë

Trust Score

Rreth Kompanisë

Faktorist liston LLC Hrinvud 2005 si një furnizues të verifikuar B2B me shumicë që operon nga Ukraine për tregtinë globale B2B. Dërgoni një kërkesë për ofertë përmes Faktorist për të negociuar kushtet e shitjes me shumicë dhe për të konfirmuar transportin në destinacionin tuaj.

1 Produkte
1 Tregjet
3 Transaksionet
— (0 Vlerësime)

Produktet kryesore

Shiko të gjitha

Fuel wood (split)

Fuel Wood (Split) (HS 4401120000) is a processed wood product used as a solid fuel source in heating and industrial applications, categorized under Tools, Hardware & Construction. Supplier LLC Hrinvud 2005, based in Ukraine, supplies this material to buyers in the construction and energy sectors. The supplier exports to Slovakia. Buyers can submit an RFQ through the Faktorist marketplace to verify pricing and availability.

$0.07

Tregjet 1 të identifikuara përmes analizës tregtare

Destinacionet e eksportit të verifikuara përmes të dhënave të transaksionit

Informacioni i kompanisë

Rreth LLC Hrinvud 2005

Emri i regjistruar në gjuhën lokale: ТзОВ Грінвуд 2005

LLC Hrinvud 2005 është një furnizues B2B me bazë në Zakarpattia Region, Ukraina, i listuar në tregun Faktorist në faktorist.com/suppliers/33485172. Kompania ofron 1 produkte në platformë në kategoritë e mëposhtme: Tools, Hardware & Construction. Destinacionet e regjistruara të eksportit përfshijnë Sllovakia.

Emri i kompanisë
LLC Hrinvud 2005
Emri i regjistruar
ТзОВ Грінвуд 2005
Vendi
Ukraina
Vendndodhja
Zakarpattia Region
Kategoritë e produktit
Tools, Hardware & Construction
Produkte të listuara
1
Tregjet e eksportit
Sllovakia
Statusi i verifikimit
I listuar në Faktorist
URL i platformës
faktorist.com/suppliers/33485172
Pyetjet e shpeshta

Pyetjet e shpeshta për LLC Hrinvud 2005

Pyetjet e zakonshme të blerësve, përgjigjet duke përdorur të dhënat e profilit të LLC Hrinvud 2005 në Faktorist.

Çfarë bën LLC Hrinvud 2005?

LLC Hrinvud 2005 është një furnizues B2B, i listuar në Faktorist, me seli në Zakarpattia Region, Ukraina. Kompania ofron 1 produkte në platformë, përfshirë: Fuel wood (split).

Në cilat kategori produktesh specializohet LLC Hrinvud 2005?

LLC Hrinvud 2005 shet në kategoritë e mëposhtme në Faktorist: Tools, Hardware & Construction.

Në cilat vende eksporton LLC Hrinvud 2005?

LLC Hrinvud 2005 ka aktivitet tregtar të regjistruar me: Sllovakia.

A mund të kërkoj mostra produkti nga LLC Hrinvud 2005?

LLC Hrinvud 2005 siguron mostra produkti me kërkesë. Përdorni butonin "Kërko mostër" në profil.

A është LLC Hrinvud 2005 një furnizues i verifikuar në Faktorist?

LLC Hrinvud 2005 është i listuar në Faktorist dhe i hapur për pyetje nga blerësit.

Si blej nga LLC Hrinvud 2005 në Faktorist?

Hapni profilin e kompanisë në Faktorist dhe përdorni një nga butonat e veprimit: "Kërko ofertë", "Kërko mostër", ose "Dërgo mesazh".
Eksploro të lidhura në Faktorist

Krahaso LLC Hrinvud 2005 me furnizues të ngjashëm

Më shumë furnizues në UkrainaTools, Hardware & ConstructionFurnizues që eksportojnë në SllovakiaShfleto të gjithë furnizuesit
Faktorist

Duke lidhur prodhuesit e verifikuar me blerësit ndërkombëtarë përmes përputhjes me AI dhe zgjidhjeve të plota tregtare.

Qëndroni të Përditësuar

Mundësi tregtare dhe lajme platforme. Çabonohu kur të duash.

XLinkedInFacebookInstagram

Për Blerësit

  • Gjej Furnitorë
  • Kategorit e Produkteve
  • Kërko një Ofertë
  • Tenderë Ndërmarrjesh
  • Blerje në Grup
  • Si Funksionon

Për Furnitorët

  • Shit në Faktorist
  • Planet e Çmimeve
  • Qendra e Shitësit
  • Kërko Profilin Tënd
  • Paneli i Furnitorit

Platforma

  • Përmbledhje SofiIA
  • Tokeni i Përdorimit FTR
  • Programi i Shpërblimeve
  • Trade Finance
  • Bërë me Krenari në Ukrainë 🇺🇦
  • Programi UAmbassador
  • Gjenerimi i Kontakteve

Kompania

  • Rreth Nesh
  • Ngjarje Tregtare
  • Lajme
  • Qendra e Ndihmës
  • Kontakti
  • Marrëdhëniet me Investitorët
  • Karriera

SofiIA

Pajisja AI SofiIASofiIA për BlerësitSofiIA për FurnitorëtSofiIA për Panairet TregtareSofiIA për Ekipet e ShitjesSofiIA për LogjistikënSofiIA për FinancatB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Tokeni FTR

Përmbledhje e TokenitTokenomikaStaking dhe ZbritjeMekanizmi i RiblerjesHow to EarnWeb3 IdentityPortofoli FTR

Revista dhe Podcast

Ushqim dhe BujqësiMbrojtje dhe Hapësirë AjroreITÇelik dhe MetalePolitika TregtarePodkasti

Logjistika

Bashkohu si Partner LogjistikGuida e LogjistikësInformacion Dërgese

© 2026 Faktorist. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Politika e PrivatësisëKushtet e ShërbimitPolitika e CookiesShtypi dhe MediaUdhëzimet e Markës

Tregtia Globale, e Mundësuar nga Inovacioni

Merr ofertën