LLC Totall

ТзОВ Тоталл

LLC Totall (EDRPOU 39492080) operates as a B2B supplier based in Lutsk, Volyn Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Oak sawn timber (edged, sanded), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 30+ transactions with cumulative volume of $45K USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including LT.

UA, Volyn Region, Lutsk
  • Oak sawn timber (edged, sanded)

LLC Totall — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Lutsk, Volyn Region, UA

ТзОВ Тоталл

EDRPOU: 39492080

1

Products

30+

Transactions

$45K

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Wholesale Wood Products & Industrial Packaging Solutions for LT Markets

LLC Totall maintains an active portfolio of 1 wood & wood articles items, including Oak sawn timber (edged, sanded). This product line has been validated through 30+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $45K USD.

4407919000|Oak sawn timber (edged, sanded)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Totall
Registry Code (EDRPOU)
39492080

Registered Address

Address
Lutsk, Volyn Region, 43000, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
30+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$45K USD
Export Destinations
1 countries including LT

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Totall Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

30+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
39492080

Transaction Integrity

Verified Transactions
30
Cumulative Volume
$44.8K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x000060716A09
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Volyn Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Volyn Region Supplier Landscape

Active Suppliers
342
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Volyn Region

LLC Lisovi Tekhnolohii

UA

LLC Cheremshyna Agro

UA

LLC Agro Fond

UA

LLC Market Yua

UA

LLC Brenvel

UA

LLC Leks Trade

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkte
Furnitorë
Sofje
Si Funksionon
Çmimet
  1. Faqja kryesore
  2. Furnizuesit
  3. Ukraina
  4. Volyn Region
  5. Lutsk
  6. LLC Totall
LT
15
Përgjigjet brenda 24 orëveMostra me kërkesë

LLC Totall

🇺🇦Lutsk, Volyn Region, Ukraina
Kërko ofertë

Pikët e besimit

15
Kompani e verifikuar
Profil i kërkuar
I certifikuar
Historiku tregtar
Plotësimi i profilit30%

Metrika kyçe

1

Produkte

Kyçu për të parë inteligjencën tregtare

Tregjet e eksportit

1 tregje

🇱🇹Lituania

Loading map…

Detaje të kompanisë

Shteti🇺🇦Ukraina
VendndodhjaLutsk, Volyn Region
Kodi postar43000

Veprime të shpejta

Kërko ofertë Kërko mostër

A është kjo kompania juaj?

Kërko këtë profil për të përditësuar informacionin dhe për t'u përgjigjur pyetjeve.

Kërko këtë profil

1

Produkte

1

Tregjet

0

Certifikatat

15%

Pikët e besimit

Rreth LLC Totall

LLC Totall është një furnizues i verifikuar me shumicë B2B me bazë in Lutsk, Ukraine, i listuar në tregun Faktorist B2B. Kërkoni një ofertë në Faktorist për të pasur akses në çmime konkurruese me shumicë dhe kushte direkte nga prodhuesi.

Produktet kryesore

Pa imazh

Oak sawn timber (edged, sanded)

HS: 4407919000
~$0.68/unit30 porosi
Ofertë Mostër

Furnizues të ngjashëm

Nuk u gjetën furnizues të ngjashëm.

Shiko të gjithë nga Ukraina

Inteligjenca tregtare

Enterprise

Pozita në treg

Top 12%

në sektor

Shkalla e rritjes

+23%

Vit pas viti

Peizazhi konkurrues

Diversiteti i produkteve
Mbulimi i tregut
Konkurueshmëria e çmimeve

Segmentet kryesore të blerësve

Zinxhirët e shitjes me pakicëDistributorëtTregjet B2B

Zhblloko inteligjencën tregtare

Shihni modelet reale të tregtisë dhe të dhënat e blerësve — ekskluzivisht për Enterprise.

Përmirëso në Enterprise

Vetëm Enterprise

Gati për bashkëpunim?

Merrni çmime konkurruese brenda 24 orësh

Kërko ofertë Kërko mostër
47

Rezultati i Besimit

SILVER

82%

Shkalla e Përgjigjes

91%

Dorëzim në kohë

$10K+

Vëllimi i Tregtisë

Trust Score

Rreth Kompanisë

LLC Totall është një furnizues i verifikuar me shumicë B2B me bazë in Lutsk, Ukraine, i listuar në tregun Faktorist B2B. Kërkoni një ofertë në Faktorist për të pasur akses në çmime konkurruese me shumicë dhe kushte direkte nga prodhuesi.

1 Produkte
1 Tregjet
30 Transaksionet
— (0 Vlerësime)

Produktet kryesore

Shiko të gjitha

Oak sawn timber (edged, sanded)

Oak Sawn Timber (Edged, Sanded) (HS 4407919000) is a processed wood product within the Tools, Hardware & Construction category, used by buyers in construction, joinery, and furniture manufacturing for structural or finishing applications. LLC Totall, based in Lutsk, Ukraine, supplies this timber. The product is exported to Lithuania. Buyers can submit a quote request through the Faktorist B2B marketplace to inquire about pricing and availability.

$0.6830 Porosi

Tregjet 1 të identifikuara përmes analizës tregtare

Destinacionet e eksportit të verifikuara përmes të dhënave të transaksionit

Informacioni i kompanisë

Rreth LLC Totall

Emri i regjistruar në gjuhën lokale: ТзОВ Тоталл

LLC Totall është një furnizues B2B me bazë në Lutsk, Volyn Region, Ukraina, i listuar në tregun Faktorist në faktorist.com/suppliers/39492080. Kompania ofron 1 produkte në platformë në kategoritë e mëposhtme: Tools, Hardware & Construction. Destinacionet e regjistruara të eksportit përfshijnë Lituania.

Emri i kompanisë
LLC Totall
Emri i regjistruar
ТзОВ Тоталл
Vendi
Ukraina
Vendndodhja
Lutsk, Volyn Region
Kategoritë e produktit
Tools, Hardware & Construction
Produkte të listuara
1
Tregjet e eksportit
Lituania
Statusi i verifikimit
I listuar në Faktorist
URL i platformës
faktorist.com/suppliers/39492080
Pyetjet e shpeshta

Pyetjet e shpeshta për LLC Totall

Pyetjet e zakonshme të blerësve, përgjigjet duke përdorur të dhënat e profilit të LLC Totall në Faktorist.

Çfarë bën LLC Totall?

LLC Totall është një furnizues B2B, i listuar në Faktorist, me seli në Lutsk, Volyn Region, Ukraina. Kompania ofron 1 produkte në platformë, përfshirë: Oak sawn timber (edged, sanded).

Në cilat kategori produktesh specializohet LLC Totall?

LLC Totall shet në kategoritë e mëposhtme në Faktorist: Tools, Hardware & Construction.

Në cilat vende eksporton LLC Totall?

LLC Totall ka aktivitet tregtar të regjistruar me: Lituania.

A mund të kërkoj mostra produkti nga LLC Totall?

LLC Totall siguron mostra produkti me kërkesë. Përdorni butonin "Kërko mostër" në profil.

A është LLC Totall një furnizues i verifikuar në Faktorist?

LLC Totall është i listuar në Faktorist dhe i hapur për pyetje nga blerësit.

Si blej nga LLC Totall në Faktorist?

Hapni profilin e kompanisë në Faktorist dhe përdorni një nga butonat e veprimit: "Kërko ofertë", "Kërko mostër", ose "Dërgo mesazh".
Eksploro të lidhura në Faktorist

Krahaso LLC Totall me furnizues të ngjashëm

Më shumë furnizues në UkrainaTools, Hardware & ConstructionFurnizues që eksportojnë në LituaniaShfleto të gjithë furnizuesit
Faktorist

Duke lidhur prodhuesit e verifikuar me blerësit ndërkombëtarë përmes përputhjes me AI dhe zgjidhjeve të plota tregtare.

Qëndroni të Përditësuar

Mundësi tregtare dhe lajme platforme. Çabonohu kur të duash.

XLinkedInFacebookInstagram

Për Blerësit

  • Gjej Furnitorë
  • Kategorit e Produkteve
  • Kërko një Ofertë
  • Tenderë Ndërmarrjesh
  • Blerje në Grup
  • Si Funksionon

Për Furnitorët

  • Shit në Faktorist
  • Planet e Çmimeve
  • Qendra e Shitësit
  • Kërko Profilin Tënd
  • Paneli i Furnitorit

Platforma

  • Përmbledhje SofiIA
  • Tokeni i Përdorimit FTR
  • Programi i Shpërblimeve
  • Trade Finance
  • Bërë me Krenari në Ukrainë 🇺🇦
  • Programi UAmbassador
  • Gjenerimi i Kontakteve

Kompania

  • Rreth Nesh
  • Ngjarje Tregtare
  • Lajme
  • Qendra e Ndihmës
  • Kontakti
  • Marrëdhëniet me Investitorët
  • Karriera

SofiIA

Pajisja AI SofiIASofiIA për BlerësitSofiIA për FurnitorëtSofiIA për Panairet TregtareSofiIA për Ekipet e ShitjesSofiIA për LogjistikënSofiIA për FinancatB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Tokeni FTR

Përmbledhje e TokenitTokenomikaStaking dhe ZbritjeMekanizmi i RiblerjesHow to EarnWeb3 IdentityPortofoli FTR

Revista dhe Podcast

Ushqim dhe BujqësiMbrojtje dhe Hapësirë AjroreITÇelik dhe MetalePolitika TregtarePodkasti

Logjistika

Bashkohu si Partner LogjistikGuida e LogjistikësInformacion Dërgese

© 2026 Faktorist. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Politika e PrivatësisëKushtet e ShërbimitPolitika e CookiesShtypi dhe MediaUdhëzimet e Markës

Tregtia Globale, e Mundësuar nga Inovacioni

Merr ofertën