LLC Uka Sv

ТзОВ Ука Св

LLC Uka Sv (EDRPOU 42522764) operates as a B2B supplier based in UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Wood veneer (planed, sanded, unsanded), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 45+ transactions with cumulative volume of $157K USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including ES.

UA
  • Wood veneer (planed, sanded, unsanded)

LLC Uka Sv — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in UA

ТзОВ Ука Св

EDRPOU: 42522764

1

Products

45+

Transactions

$157K

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Wholesale Wood Products & Industrial Packaging Solutions for ES Markets

LLC Uka Sv maintains an active portfolio of 1 wood & wood articles items, including Wood veneer (planed, sanded, unsanded). This product line has been validated through 45+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $157K USD.

4408908500|Wood veneer (planed, sanded, unsanded)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Uka Sv
Registry Code (EDRPOU)
42522764

Registered Address

Address
UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
45+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$157K USD
Export Destinations
1 countries including ES

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Uka Sv Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

45+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
42522764

Transaction Integrity

Verified Transactions
45
Cumulative Volume
$156.6K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00006AB81CCA
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

F
Faktorist
Produkte
Furnitorë
Sofje
Si Funksionon
Çmimet
  1. Faqja kryesore
  2. Furnizuesit
  3. Ukraina
  4. LLC Uka Sv
LU
20
Përgjigjet brenda 24 orëveMostra me kërkesë

LLC Uka Sv

🇺🇦Ukraina
Kërko ofertë

Pikët e besimit

20
Kompani e verifikuar
Profil i kërkuar
I certifikuar
Historiku tregtar
Plotësimi i profilit30%

Metrika kyçe

1

Produkte

Kyçu për të parë inteligjencën tregtare

Tregjet e eksportit

1 tregje

🇪🇸Spanja

Detaje të kompanisë

Shteti🇺🇦Ukraina

Veprime të shpejta

Kërko ofertë Kërko mostër

A është kjo kompania juaj?

Kërko këtë profil për të përditësuar informacionin dhe për t'u përgjigjur pyetjeve.

Kërko këtë profil

1

Produkte

1

Tregjet

0

Certifikatat

20%

Pikët e besimit

Rreth LLC Uka Sv

Specializuar in për shitje me shumicë b2b nga Ukraine, LLC Uka Sv është një furnizues i verifikuar Faktorist që ofron kushte me shumicë për blerësit ndërkombëtarë. Dërgoni një RFQ përmes Faktorist për të marrë çmime konkurruese, kohë të dorëzimit dhe oferta transporti direkt nga furnizuesi.

Produktet kryesore

Pa imazh

Wood veneer (planed, sanded, unsanded)

HS: 4408908500
~$4.40/unit45 porosi
Ofertë Mostër

Furnizues të ngjashëm

Nuk u gjetën furnizues të ngjashëm.

Shiko të gjithë nga Ukraina

Inteligjenca tregtare

Enterprise

Pozita në treg

Top 12%

në sektor

Shkalla e rritjes

+23%

Vit pas viti

Peizazhi konkurrues

Diversiteti i produkteve
Mbulimi i tregut
Konkurueshmëria e çmimeve

Segmentet kryesore të blerësve

Zinxhirët e shitjes me pakicëDistributorëtTregjet B2B

Zhblloko inteligjencën tregtare

Shihni modelet reale të tregtisë dhe të dhënat e blerësve — ekskluzivisht për Enterprise.

Përmirëso në Enterprise

Vetëm Enterprise

Gati për bashkëpunim?

Merrni çmime konkurruese brenda 24 orësh

Kërko ofertë Kërko mostër
47

Rezultati i Besimit

SILVER

82%

Shkalla e Përgjigjes

91%

Dorëzim në kohë

$100K+

Vëllimi i Tregtisë

Trust Score

Rreth Kompanisë

Specializuar in për shitje me shumicë b2b nga Ukraine, LLC Uka Sv është një furnizues i verifikuar Faktorist që ofron kushte me shumicë për blerësit ndërkombëtarë. Dërgoni një RFQ përmes Faktorist për të marrë çmime konkurruese, kohë të dorëzimit dhe oferta transporti direkt nga furnizuesi.

1 Produkte
1 Tregjet
45 Transaksionet
— (0 Vlerësime)

Produktet kryesore

Shiko të gjitha

Wood veneer (planed, sanded, unsanded)

Wood Veneer (Planed, Sanded, Unsanded) (HS 4408908500) is a thin wood sheet used in construction and furniture manufacturing for surface finishing. Supplier LLC Uka Sv is based in Ukraine. This product is exported to Spain. Buyers can submit a quote request on the Faktorist B2B marketplace to connect with the supplier.

$4.445 Porosi

Tregjet 1 të identifikuara përmes analizës tregtare

Destinacionet e eksportit të verifikuara përmes të dhënave të transaksionit

Informacioni i kompanisë

Rreth LLC Uka Sv

Emri i regjistruar në gjuhën lokale: ТзОВ Ука Св

LLC Uka Sv është një furnizues B2B me bazë në Ukraina, i listuar në tregun Faktorist në faktorist.com/suppliers/42522764. Kompania ofron 1 produkte në platformë në kategoritë e mëposhtme: Tools, Hardware & Construction. Destinacionet e regjistruara të eksportit përfshijnë Spanja.

Emri i kompanisë
LLC Uka Sv
Emri i regjistruar
ТзОВ Ука Св
Vendi
Ukraina
Kategoritë e produktit
Tools, Hardware & Construction
Produkte të listuara
1
Tregjet e eksportit
Spanja
Statusi i verifikimit
I listuar në Faktorist
URL i platformës
faktorist.com/suppliers/42522764
Pyetjet e shpeshta

Pyetjet e shpeshta për LLC Uka Sv

Pyetjet e zakonshme të blerësve, përgjigjet duke përdorur të dhënat e profilit të LLC Uka Sv në Faktorist.

Çfarë bën LLC Uka Sv?

LLC Uka Sv është një furnizues B2B, i listuar në Faktorist, me seli në Ukraina. Kompania ofron 1 produkte në platformë, përfshirë: Wood veneer (planed, sanded, unsanded).

Në cilat kategori produktesh specializohet LLC Uka Sv?

LLC Uka Sv shet në kategoritë e mëposhtme në Faktorist: Tools, Hardware & Construction.

Në cilat vende eksporton LLC Uka Sv?

LLC Uka Sv ka aktivitet tregtar të regjistruar me: Spanja.

A mund të kërkoj mostra produkti nga LLC Uka Sv?

LLC Uka Sv siguron mostra produkti me kërkesë. Përdorni butonin "Kërko mostër" në profil.

A është LLC Uka Sv një furnizues i verifikuar në Faktorist?

LLC Uka Sv është i listuar në Faktorist dhe i hapur për pyetje nga blerësit.

Si blej nga LLC Uka Sv në Faktorist?

Hapni profilin e kompanisë në Faktorist dhe përdorni një nga butonat e veprimit: "Kërko ofertë", "Kërko mostër", ose "Dërgo mesazh".
Eksploro të lidhura në Faktorist

Krahaso LLC Uka Sv me furnizues të ngjashëm

Më shumë furnizues në UkrainaTools, Hardware & ConstructionFurnizues që eksportojnë në SpanjaShfleto të gjithë furnizuesit
Faktorist

Duke lidhur prodhuesit e verifikuar me blerësit ndërkombëtarë përmes përputhjes me AI dhe zgjidhjeve të plota tregtare.

Qëndroni të Përditësuar

Mundësi tregtare dhe lajme platforme. Çabonohu kur të duash.

XLinkedInFacebookInstagram

Për Blerësit

  • Gjej Furnitorë
  • Kategorit e Produkteve
  • Kërko një Ofertë
  • Tenderë Ndërmarrjesh
  • Blerje në Grup
  • Si Funksionon

Për Furnitorët

  • Shit në Faktorist
  • Planet e Çmimeve
  • Qendra e Shitësit
  • Kërko Profilin Tënd
  • Paneli i Furnitorit

Platforma

  • Përmbledhje SofiIA
  • Tokeni i Përdorimit FTR
  • Programi i Shpërblimeve
  • Trade Finance
  • Bërë me Krenari në Ukrainë 🇺🇦
  • Programi UAmbassador
  • Gjenerimi i Kontakteve

Kompania

  • Rreth Nesh
  • Ngjarje Tregtare
  • Lajme
  • Qendra e Ndihmës
  • Kontakti
  • Marrëdhëniet me Investitorët
  • Karriera

SofiIA

Pajisja AI SofiIASofiIA për BlerësitSofiIA për FurnitorëtSofiIA për Panairet TregtareSofiIA për Ekipet e ShitjesSofiIA për LogjistikënSofiIA për FinancatB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Tokeni FTR

Përmbledhje e TokenitTokenomikaStaking dhe ZbritjeMekanizmi i RiblerjesHow to EarnWeb3 IdentityPortofoli FTR

Revista dhe Podcast

Ushqim dhe BujqësiMbrojtje dhe Hapësirë AjroreITÇelik dhe MetalePolitika TregtarePodkasti

Logjistika

Bashkohu si Partner LogjistikGuida e LogjistikësInformacion Dërgese

© 2026 Faktorist. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Politika e PrivatësisëKushtet e ShërbimitPolitika e CookiesShtypi dhe MediaUdhëzimet e Markës

Tregtia Globale, e Mundësuar nga Inovacioni

Merr ofertën