LLC Krupynka Svs

ТзОВ Крупинка Свс

LLC Krupynka Svs (EDRPOU 37457222) operates as a B2B supplier based in Sumy Region, UA. The current catalog comprises 2 active product lines, including Yellow millet, Yellow split peas, available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 106+ transactions with cumulative volume of $58K USD. The company maintains active trade relationships across 11 international markets, including MY, LK, ZA, EE, IL.

UA, Sumy Region
  • Yellow millet
  • Yellow split peas

LLC Krupynka Svs — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Sumy Region, UA

ТзОВ Крупинка Свс

EDRPOU: 37457222

2

Products

106+

Transactions

$58K

Trade Volume

11

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Agricultural Products & Export Commodities for MY, LK, ZA Markets

LLC Krupynka Svs maintains an active portfolio of 1 cereals items, including Yellow millet. This product line has been validated through 2+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

1008290000|Yellow millet

Industrial Products for MY, LK, ZA Markets

LLC Krupynka Svs maintains an active portfolio of 1 industrial products items, including Yellow split peas. This product line has been validated through 104+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $58K USD.

713109000|Yellow split peas

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Krupynka Svs
Registry Code (EDRPOU)
37457222

Registered Address

Address
Sumy Region, 41600, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
2 products available for B2B procurement
Verified Transactions
106+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$58K USD
Export Destinations
11 countries including MY, LK, ZA, EE, IL, MU, PL, MA and others

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Krupynka Svs Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

106+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
37457222

Transaction Integrity

Verified Transactions
106
Cumulative Volume
$57.8K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x000011769109
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Sumy Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Sumy Region Supplier Landscape

Active Suppliers
265
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Sumy Region

LLC VorozhbalatInvest

UA

LLC Ltek 17

Trostianets

LLC Sumskyi Mashynobudivnyi Plant

UA

LLC Kinoprokat Sumy

UA

LLC Arho

Rudnieve

LLC Vitchyzna

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Προϊόντα
Παροχοί
Σοφία
Πώς Λειτουργεί
Τιμολόγηση
  1. Αρχική
  2. Προμηθευτές
  3. Ουκρανία
  4. Sumy Region
  5. LLC Krupynka Svs
LK
25
Απαντά εντός 24 ωρώνΔείγματα κατόπιν αιτήματος

LLC Krupynka Svs

🇺🇦Sumy Region, Ουκρανία
Αίτημα προσφοράς

Βαθμολογία εμπιστοσύνης

25
Επαληθευμένη εταιρεία
Προφίλ που έχει διεκδικηθεί
Επικυρωμένος
Ιστορικό συναλλαγών
Πληρότητα προφίλ30%

Βασικές μετρήσεις

2

Προϊόντα

Υπογράψτε in για να δείτε πληροφορίες συναλλαγών

Αγορές εξαγωγής

11 αγορές

🇲🇾Μαλαισία🇱🇰Σρι Λάνκα🇿🇦Νότια Αφρική🇪🇪Εσθονία🇮🇱Ισραήλ🇲🇺Mauritius🇵🇱Πολωνία🇲🇦Μαρόκο🇬🇧Ηνωμένο Βασίλειο🇩🇿Algeria🇭🇺Ουγγαρία

Στοιχεία Εταιρείας

Χώρα🇺🇦Ουκρανία
ΤοποθεσίαSumy Region
Ταχυδρομικός Κώδικας41600

Γρήγορες ενέργειες

Αίτημα προσφοράς Αίτηση δείγματος

Είναι αυτή η εταιρεία σας;

Διεκδικήστε αυτό το προφίλ για να ενημερώσετε πληροφορίες και να απαντάτε σε αιτήματα.

Διεκδικήστε αυτό το προφίλ

2

Προϊόντα

11

Αγορές

0

Πιστοποιήσεις

25%

Βαθμολογία εμπιστοσύνης

Σχετικά με LLC Krupynka Svs

Εξειδικευμένη in χονδρική πώληση b2b από Ukraine, η LLC Krupynka Svs είναι ένας επαληθευμένος Faktorist προμηθευτής που προσφέρει όρους χονδρικής σε διεθνείς αγοραστές. Στείλτε ένα αίτημα προσφοράς μέσω Faktorist για να διαπραγματευτείτε όρους χονδρικής και να επιβεβαιώσετε την αποστολή στον προορισμό σας.

Κορυφαία προϊόντα

Χωρίς εικόνα

Yellow millet

HS: 1008290000
Παραθέτω Δείγμα
Χωρίς εικόνα

Yellow split peas

HS: 713109000
~$0.49/unit104 παραγγελίες
Παραθέτω Δείγμα

Παρόμοιοι προμηθευτές

Δεν βρέθηκαν παρόμοιοι προμηθευτές.

Δείτε όλους από Ουκρανία

Εμπορική ευφυΐα

Enterprise

Θέση αγοράς

Top 12%

στον τομέα

Ρυθμός ανάπτυξης

+23%

Ετήσια βάση

Ανταγωνιστικό περιβάλλον

Ποικιλία προϊόντων
Εμβέλεια αγοράς
Ανταγωνιστικότητα τιμών

Βασικά τμήματα αγοραστών

Αλυσίδες λιανικήςΔιανομείςB2B marketplaces

Ξεκλειδώστε την εμπορική ευφυΐα

Δείτε πραγματικά μοτίβα εμπορίου και δεδομένα αγοραστών — αποκλειστικά Enterprise.

Αναβάθμιση σε Enterprise

Μόνο Enterprise

Έτοιμοι για συνεργασία;

Λάβετε ανταγωνιστικές τιμές σε 24 ώρες

Αίτημα προσφοράς Αίτηση δείγματος
47

Βαθμολογία εμπιστοσύνης

SILVER

82%

Ποσοστό απόκρισης

91%

Παράδοση στην ώρα της

$10K+

Όγκος συναλλαγών

Trust Score

About

Εξειδικευμένη in χονδρική πώληση b2b από Ukraine, η LLC Krupynka Svs είναι ένας επαληθευμένος Faktorist προμηθευτής που προσφέρει όρους χονδρικής σε διεθνείς αγοραστές. Στείλτε ένα αίτημα προσφοράς μέσω Faktorist για να διαπραγματευτείτε όρους χονδρικής και να επιβεβαιώσετε την αποστολή στον προορισμό σας.

2 Προϊόντα
11 Αγορές
106 Συναλλαγές
— (0 reviews)

Κορυφαία προϊόντα

View all

Yellow millet

Yellow Millet (HS 1008290000) is a cereal grain in the Pulses, Grains & Cereals category, commonly sourced by food processors, animal feed manufacturers, and bulk ingredient buyers. LLC Krupynka Svs, based in Ukraine, supplies this product in bag packaging. The supplier exports to markets including Malaysia. Buyers can submit a quote request on the Faktorist B2B marketplace to verify supplier details and negotiate terms.

Yellow split peas

Yellow Split Peas (HS 713109000) are a legume product in the Pulses, Grains & Cereals category, used as a staple ingredient in food processing and wholesale distribution. LLC Krupynka Svs, based in Ukraine, supplies this commodity in bagged packaging. The supplier exports to Sri Lanka, Malaysia, South Africa, Estonia, and Israel. Buyers can submit a quote request through the Faktorist B2B marketplace to verify supplier details and negotiate terms.

$0.49104 orders

11 markets identified by trade intelligence

Οι προορισμοί εξαγωγής επαληθεύτηκαν μέσω δεδομένων συναλλαγών

Πληροφορίες εταιρείας

Σχετικά με την LLC Krupynka Svs

Καταχωρισμένο όνομα σε τοπική γλώσσα: ТзОВ Крупинка Свс

Η LLC Krupynka Svs είναι B2B προμηθευτής με έδρα Sumy Region, Ουκρανία, καταχωρισμένη στο marketplace Faktorist στη διεύθυνση faktorist.com/suppliers/37457222. Η εταιρεία προσφέρει 2 προϊόντα στην πλατφόρμα στις ακόλουθες κατηγορίες: Pulses, Grains & Cereals. Οι καταγεγραμμένοι προορισμοί εξαγωγής περιλαμβάνουν Μαλαισία, Σρι Λάνκα, Νότια Αφρική, Εσθονία, Ισραήλ, Mauritius, Πολωνία, Μαρόκο και άλλους.

Όνομα εταιρείας
LLC Krupynka Svs
Καταχωρισμένο όνομα
ТзОВ Крупинка Свс
Χώρα
Ουκρανία
Τοποθεσία
Sumy Region
Κατηγορίες προϊόντων
Pulses, Grains & Cereals
Καταχωρισμένα προϊόντα
2
Εξαγωγικές αγορές
Μαλαισία, Σρι Λάνκα, Νότια Αφρική, Εσθονία + 7 ακόμη
Κατάσταση επαλήθευσης
Καταχωρισμένη στο Faktorist
URL πλατφόρμας
faktorist.com/suppliers/37457222
Συχνές ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις σχετικά με την LLC Krupynka Svs

Συνηθισμένες ερωτήσεις αγοραστών, που απαντώνται χρησιμοποιώντας τα δεδομένα προφίλ της LLC Krupynka Svs στο Faktorist.

Με τι ασχολείται η LLC Krupynka Svs;

Η LLC Krupynka Svs είναι B2B προμηθευτής, καταχωρισμένη στο Faktorist, με έδρα Sumy Region, Ουκρανία. Η εταιρεία προσφέρει 2 προϊόντα στην πλατφόρμα, συμπεριλαμβανομένων: Yellow millet, Yellow split peas.

Σε ποιες κατηγορίες προϊόντων ειδικεύεται η LLC Krupynka Svs;

Η LLC Krupynka Svs πωλεί στις ακόλουθες κατηγορίες στο Faktorist: Pulses, Grains & Cereals. Οι αγοραστές μπορούν να περιηγηθούν στον πλήρη κατάλογο στο προφίλ της εταιρείας ή να φιλτράρουν την πλατφόρμα ανά κατηγορία για σύγκριση με παρόμοιους προμηθευτές.

Σε ποιες χώρες εξάγει η LLC Krupynka Svs;

Η LLC Krupynka Svs έχει καταγεγραμμένη εμπορική δραστηριότητα με: Μαλαισία, Σρι Λάνκα, Νότια Αφρική, Εσθονία, Ισραήλ, Mauritius, Πολωνία, Μαρόκο, Ηνωμένο Βασίλειο, Algeria και άλλες. Υποβάλετε αίτημα προσφοράς στο Faktorist για να επιβεβαιώσετε ναύλους, χρόνους παράδοσης και Incoterms για τον προορισμό σας.

Μπορώ να ζητήσω δείγματα προϊόντων από την LLC Krupynka Svs;

Η LLC Krupynka Svs παρέχει δείγματα προϊόντων κατόπιν αιτήματος. Χρησιμοποιήστε το κουμπί «Αίτημα δείγματος» στο προφίλ για να ξεκινήσετε ένα αίτημα μέσω Faktorist.

Είναι η LLC Krupynka Svs επαληθευμένος προμηθευτής στο Faktorist;

Η LLC Krupynka Svs είναι καταχωρισμένη στο Faktorist και ανοιχτή σε ερωτήματα αγοραστών. Η επαλήθευση είναι σε εξέλιξη ή εκκρεμεί — οι αγοραστές μπορούν ακόμη να ζητήσουν προσφορές και πιστοποιητικά από την εταιρεία.

Πώς προμηθεύομαι από την LLC Krupynka Svs στο Faktorist;

Ανοίξτε το προφίλ της εταιρείας στο Faktorist και χρησιμοποιήστε ένα από τα κουμπιά ενεργειών: • «Αίτημα προσφοράς» — μοιραστείτε το προϊόν-στόχο, την ποσότητα, τον προορισμό και τα Incoterms. • «Αίτημα δείγματος» — ξεκινήστε αίτημα δείγματος πριν από πλήρη παραγγελία. • «Αποστολή μηνύματος» — ξεκινήστε άμεση συνομιλία μέσω της πλατφόρμας. Το Faktorist διαμεσολαβεί όλα τα στοιχεία επικοινωνίας μέχρι να επιτευχθεί επαληθευμένη αντιστοίχιση.
Εξερευνήστε σχετικά στο Faktorist

Σύγκριση της LLC Krupynka Svs με παρόμοιους προμηθευτές

Περισσότεροι προμηθευτές στη χώρα ΟυκρανίαPulses, Grains & CerealsΠρομηθευτές που εξάγουν στη χώρα ΜαλαισίαΠρομηθευτές που εξάγουν στη χώρα Σρι ΛάνκαΠρομηθευτές που εξάγουν στη χώρα Νότια ΑφρικήΠρομηθευτές που εξάγουν στη χώρα ΕσθονίαΠρομηθευτές που εξάγουν στη χώρα ΙσραήλΠεριήγηση σε όλους τους προμηθευτές
Faktorist

Σύνδεση επαληθευμένων ουκρανικών κατασκευαστών με διεθνείς αγοραστές μέσω αντιστοίχισης με δύναμη τεχνητής νοημοσύνης και λύσεων εμπορίου από άκρη σε άκρη.

Μείνετε ενημερωμένοι

Ευκαιρίες συναλλαγών και νέα πλατφόρμας. Διαγραφείτε οποιαδήποτε στιγμή.

XLinkedInFacebookInstagram

Για Αγοραστές

  • Ανακαλύψτε Εταιρείες Παροχής
  • Κατηγορίες Προϊόντων
  • Ζητήστε μια Προσφορά
  • Προσφορές Επιχειρήσεων
  • Ομαδικές αγορές
  • Πώς Λειτουργεί

Για Εταιρείες Παροχής

  • Πώληση στο Faktorist
  • Σχέδια Τιμολόγησης
  • Κέντρο Πωλητή
  • Αξιώστε το Προφίλ σας
  • Πίνακας Ελέγχου Εταιρείας Παροχής

Πλατφόρμα

  • Επισκόπηση SofiIA
  • FTR Utility Token
  • Πρόγραμμα Rewards
  • Trade Finance
  • Bangga Ginawa sa Ukraine 🇺🇦
  • Πρόγραμμα UAmbassador
  • Δημιουργία Προορισμών

Εταιρεία

  • Σχετικά με Εμάς
  • Εκδηλώσεις Εμπορίου
  • Ειδήσεις
  • Κέντρο Βοήθειας
  • Επικοινωνία
  • Σχέσεις Επενδυτών
  • Θέσεις Εργασίας

SofiIA

SofiIA Συσκευή Τεχνητής ΝοημοσύνηςSofiIA για ΑγοραστέςSofiIA για Εταιρείες ΠαροχήςSofiIA για Trade ShowsSofiIA για Sales TeamsSofiIA για ΛογιστικήSofiIA για ΧρηματοδότησηB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR Token

Επισκόπηση TokenΤοκενομικάStaking & ΈκπτωσηΜηχανισμός Buy-BackHow to EarnWeb3 IdentityΠορτοφόλι FTR

Περιοδικό & Podcast

Τρόφιμα & ΓεωργίαΆμυνα & ΑεροδιαστημικήΤΟΧάλυβας & ΜέταλλαΕμπορική ΠολιτικήPodcast

Λογιστική

Συμμετάσχετε ως Εταίρος ΛογιστικήςΟδηγός ΛογιστικήςΠληροφορίες Αποστολής

© 2026 Faktorist. Όλα τα δικαιώματα διατηρούνται.

Πολιτική ΙδιωτικότηταςΌροι ΥπηρεσίαςΠολιτική CookiesΤύπος & ΜέσαΟδηγίες Εταιρικής Ταυτότητας

Παγκόσμιο Εμπόριο, με την υποστήριξη της Καινοτομίας

Λάβετε προσφορά