LLC Interpet

ТзОВ Інтерпет

LLC Interpet (EDRPOU 30492103) operates as a B2B supplier based in Lviv Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Shafts & gears, available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 2+ transactions with cumulative volume of $17K USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including PL.

UA, Lviv Region
  • Shafts & gears

LLC Interpet — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Lviv Region, UA

ТзОВ Інтерпет

EDRPOU: 30492103

1

Products

2+

Transactions

$17K

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Machinery & Mechanical Equipment for PL Markets

LLC Interpet maintains an active portfolio of 1 machinery & mechanical appliances items, including Shafts & gears. This product line has been validated through 2+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $17K USD.

8483308090|Shafts & gears

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Interpet
Registry Code (EDRPOU)
30492103

Registered Address

Address
Lviv Region, 79056, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
2+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$17K USD
Export Destinations
1 countries including PL

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Interpet Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

2+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
30492103

Transaction Integrity

Verified Transactions
2
Cumulative Volume
$16.9K
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x0000448D1704
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Lviv Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Lviv Region Supplier Landscape

Active Suppliers
939
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Lviv Region

LLC Vlad Trans Zakhid

UA

LLC VtormetExport

UA

LLC Ozko

UA

Blahodiinyi Fond Vilnykh Ta Nebaiduzhykh

UA

LLC Hidravlika Zakhid Tsentr

UA

LLC Petrus

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produk
Pembekal
Sofia
Cara Kerja
Harga
  1. Laman utama
  2. Pembekal
  3. Ukraine
  4. Lviv Region
  5. LLC Interpet
LI
15
Memberi respons dalam masa 24 jamSampel atas Permintaan

LLC Interpet

🇺🇦Lviv Region, Ukraine
Minta sebut harga

Skor Kepercayaan

15
Syarikat yang disahkan
Profil yang dituntut
Diperakui
Sejarah perdagangan
Kelengkapan Profil30%

Metrik Utama

1

Produk

Tandatangan in untuk melihat risikan perdagangan

Pasaran eksport

1 pasaran

🇵🇱Poland

Butiran Syarikat

Negara🇺🇦Ukraine
LokasiLviv Region
Poskod79056

Tindakan Pantas

Minta sebut harga Minta sampel

Adakah ini syarikat anda?

Tuntut profil ini untuk mengemas kini maklumat dan menjawab pertanyaan.

Tuntut Profil Ini

1

Produk

1

Pasaran

0

Pensijilan

15%

Skor Kepercayaan

Perihal LLC Interpet

LLC Interpet beroperasi sebagai rakan dagang borong b2b dari Ukraine, dengan kehadiran aktif di pasaran Faktorist B2B. Hantar RFQ melalui Faktorist untuk menerima harga kompetitif, masa utama, dan sebut harga penghantaran terus daripada pembekal.

Produk Teratas

Tiada imej

Shafts & gears

HS: 8483308090
~$126.19/unit
Petikan Sampel

Pembekal serupa

Tiada pembekal serupa ditemui.

Lihat semua dari Ukraine

Risikan perdagangan

Enterprise

Kedudukan pasaran

Top 12%

dalam sektor

Kadar pertumbuhan

+23%

Tahun ke tahun

Landskap persaingan

Kepelbagaian produk
Jangkauan pasaran
Daya saing harga

Segmen pembeli utama

Rangkaian peruncitPengedarPasaran B2B

Buka kunci risikan perdagangan

Lihat corak perdagangan sebenar dan data pembeli — eksklusif Enterprise.

Naik taraf ke Enterprise

Hanya Enterprise

Sedia berkolaborasi?

Dapatkan harga kompetitif dalam masa 24 jam

Minta sebut harga Minta sampel
47

Skor Kepercayaan

SILVER

82%

Kadar Respons

91%

Penghantaran Tepat Masa

$10K+

Jumlah Dagangan

Trust Score

About

LLC Interpet beroperasi sebagai rakan dagang borong b2b dari Ukraine, dengan kehadiran aktif di pasaran Faktorist B2B. Hantar RFQ melalui Faktorist untuk menerima harga kompetitif, masa utama, dan sebut harga penghantaran terus daripada pembekal.

1 Produk
1 Pasaran
2 Transaksi
— (0 reviews)

Produk Teratas

View all

Shafts & gears

Shafts & Gears (HS 8483308090) are transmission components used in industrial machinery and equipment for power transfer and motion control. LLC Interpet, based in Ukraine, supplies these parts for various mechanical systems. The supplier exports to Poland. Buyers can submit a quote request through the Faktorist B2B marketplace to verify supplier details and negotiate terms.

$126.19

1 markets identified by trade intelligence

Destinasi eksport disahkan melalui data transaksi

Informasi perusahaan

Tentang LLC Interpet

Nama terdaftar dalam bahasa lokal: ТзОВ Інтерпет

LLC Interpet ialah pembekal B2B berpangkalan di Lviv Region, Ukraine, disenaraikan di marketplace Faktorist di faktorist.com/suppliers/30492103. Syarikat menawarkan 1 produk di platform dalam kategori berikut: Industrial Machinery & Equipment. Destinasi eksport yang dicatatkan termasuk Poland.

Nama syarikat
LLC Interpet
Nama terdaftar
ТзОВ Інтерпет
Negara
Ukraine
Lokasi
Lviv Region
Kategori produk
Industrial Machinery & Equipment
Produk terdaftar
1
Pasar ekspor
Poland
Status verifikasi
Disenaraikan di Faktorist
URL platform
faktorist.com/suppliers/30492103
Soalan lazim

Pertanyaan umum tentang LLC Interpet

Soalan umum pembeli, dijawab menggunakan data profil LLC Interpet di Faktorist.

Apakah yang dilakukan LLC Interpet?

LLC Interpet ialah pembekal B2B, disenaraikan di Faktorist, berpusat di Lviv Region, Ukraine. Syarikat menawarkan 1 produk di platform, termasuk: Shafts & gears.

Dalam kategori produk apakah LLC Interpet mengkhususkan diri?

LLC Interpet menjual dalam kategori berikut di Faktorist: Industrial Machinery & Equipment. Pembeli boleh menyemak imbas katalog penuh di profil syarikat atau menapis pasaran mengikut kategori.

Ke negara manakah LLC Interpet mengeksport?

LLC Interpet mempunyai aktiviti perdagangan tercatat dengan: Poland. Hantar Permintaan Sebut Harga di Faktorist untuk mengesahkan tarif penghantaran dan Incoterms ke destinasi anda.

Bolehkah saya meminta sampel produk daripada LLC Interpet?

LLC Interpet menyediakan sampel produk atas permintaan. Gunakan butang "Minta Sampel" di profil untuk memulakan permintaan sampel melalui Faktorist.

Adakah LLC Interpet pembekal disahkan di Faktorist?

LLC Interpet disenaraikan di Faktorist dan terbuka untuk pertanyaan pembeli.

Bagaimana saya membeli daripada LLC Interpet di Faktorist?

Buka profil syarikat di Faktorist dan gunakan salah satu butang tindakan: "Minta Sebut Harga", "Minta Sampel", atau "Hantar Mesej".
Jelajahi terkait di Faktorist

Bandingkan LLC Interpet dengan pemasok serupa

Lebih banyak pemasok di UkraineIndustrial Machinery & EquipmentPemasok yang mengekspor ke PolandTelusuri semua pemasok
Faktorist

Menghubungkan pengilang Ukraine disahkan dengan pembeli antarabangsa melalui padanan berkuasa AI dan penyelesaian perdagangan hujung ke hujung.

Kekal Dikemas Kini

Peluang perdagangan & berita platform. Nyahlanggan bila-bila masa.

XLinkedInFacebookInstagram

Untuk Pembeli

  • Cari Pembekal
  • Kategori Produk
  • Minta Sebut Harga
  • Tender Perusahaan
  • Pembelian Kumpulan
  • Cara Kerja

Untuk Pembekal

  • Jual di Faktorist
  • Pelan Harga
  • Pusat Penjual
  • Tuntut Profil Anda
  • Papan Pemuka Pembekal

Platform

  • Gambaran Keseluruhan SofiIA
  • Token Utiliti FTR
  • Program Ganjaran
  • Trade Finance
  • Dengan Bangga Dibuat di Ukraine 🇺🇦
  • Program UAmbassador
  • Penjanaan Pautan

Syarikat

  • Tentang Kami
  • Acara Perdagangan
  • Berita
  • Pusat Bantuan
  • Hubungi
  • Hubungan Pelabur
  • Kerjaya

SofiIA

Peranti AI SofiIASofiIA untuk PembeliSofiIA untuk PembekalSofiIA untuk Pameran PerdaganganSofiIA untuk Pasukan JualanSofiIA untuk LogistikSofiIA untuk KewanganB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

Token FTR

Gambaran Keseluruhan TokenTokenomikPegadaian & DiskaunMekanisme Beli BalikHow to EarnWeb3 IdentityDompet FTR

Majalah & Podcast

Makanan & PertanianPertahanan & AeroangkasaITKeluli & LogamDasar PerdaganganPodcast

Logistik

Sertai sebagai Rakan LogistikPanduan LogistikMaklumat Penghantaran

© 2026 Faktorist. Semua hak terpelihara.

Dasar PrivasiTerma PerkhidmatanDasar KukiAkhbar & MediaGaris Panduan Jenama

Perdagangan Global, Dikuasakan oleh Inovasi

Dapatkan sebut harga