LLC Trans Auto R

ТзОВ Транс Авто Р

LLC Trans Auto R (EDRPOU 39598098) operates as a B2B supplier based in Ivano-Frankivsk Region, UA. The current catalog comprises 1 active product lines, including Fuel wood (split), available for wholesale procurement through the Faktorist platform. Verified trade history on the platform includes 16+ transactions with cumulative volume of $78 USD. The company maintains active trade relationships across 1 international markets, including DE.

UA, Ivano-Frankivsk Region
  • Fuel wood (split)

LLC Trans Auto R — Industrial & Trade Products B2B Supplier & Exporter in Ivano-Frankivsk Region, UA

ТзОВ Транс Авто Р

EDRPOU: 39598098

1

Products

16+

Transactions

$78

Trade Volume

1

Export Markets

Blockchain-verified transactions·Multi-step verification protocol·Immutable transaction records

Wholesale Wood Products & Industrial Packaging Solutions for DE Markets

LLC Trans Auto R maintains an active portfolio of 1 wood & wood articles items, including Fuel wood (split). This product line has been validated through 16+ verified B2B transactions on the Faktorist platform, representing a cumulative trade volume of $0K USD.

4401120000|Fuel wood (split)

Technical Specifications & Company Data

Company Identification

Legal Entity Name
LLC Trans Auto R
Registry Code (EDRPOU)
39598098

Registered Address

Address
Ivano-Frankivsk Region, 77000, UA
Country of Origin
UA

Trade & Export Capabilities

Active Product Lines
1 products available for B2B procurement
Verified Transactions
16+ completed B2B transactions on Faktorist
Cumulative Trade Volume
$0K USD
Export Destinations
1 countries including DE

Sample Policy

Sample Availability
Samples available on request

Start Sourcing from LLC Trans Auto R Today

Submit a Request for Quotation to receive competitive pricing within 24 hours. Faktorist's AI-powered trade assistant, Sofiia, matches your requirements with 98% accuracy and a 2.3-second average response time, supporting instant communication across 12 languages.

Quick Inquiry

One-click inquiry requiring no account registration. Ideal for initial price checks and product availability verification. Submit in under 30 seconds.

Send Quick Inquiry
Most Popular

Request for Quotation

Full-featured RFQ with detailed specifications, quantity requirements, delivery terms, and certification needs. Receive structured quotes with up to 3 rounds of negotiation in the Deal Arena.

Request Detailed Quote

Broadcast RFQ

AI-matched multi-supplier sourcing. Sofiia analyzes your requirements and broadcasts to the most relevant verified suppliers. Compare competitive offers side-by-side.

Broadcast to Suppliers

Powered by Sofiia — AI Trade Assistant

Sofiia leverages advanced natural language processing to understand your procurement requirements, match you with optimal suppliers, translate communications in real-time across 12 languages, and provide instant market intelligence. Every interaction is secured through Faktorist's blockchain-verified transaction infrastructure.

98%

Matching Accuracy

2.3s

Avg Response Time

12+

Languages Supported

24/7

Availability

16+ transactions

Verified trade history

Verified Trust & Transaction Record

Immutable verification data secured on Faktorist blockchain infrastructure

Entity Verification

Status
Pending
EDRPOU
39598098

Transaction Integrity

Verified Transactions
16
Cumulative Volume
$78
Record Type
Blockchain-Immutable
On Platform Since
February 21, 2026
Trust Level
standard

Platform Ecosystem

Subscription Tier
free
Verification Hash
0x00006C0ADBDB
Infrastructure
FTR Token Network
Data Integrity
Cryptographically Sealed

All transaction records are permanently stored on Faktorist's distributed ledger infrastructure. Verification data is sourced from Ukrainian state registries, financial databases, and platform transaction logs. The verification hash above is a deterministic identifier derived from the entity's registration and verification timestamps.

Market Intelligence — Ivano-Frankivsk Region B2B Sector

Aggregated from Faktorist platform data across verified suppliers and $24B+ in analyzed trade flows.

Ivano-Frankivsk Region Supplier Landscape

Active Suppliers
247
Avg Products per Supplier
0
Verification Rate
0%

Data sourced from Faktorist's verified trade intelligence network spanning 190 global markets. Figures represent aggregated, anonymized platform data and are updated periodically.

More Suppliers in Ivano-Frankivsk Region

LLC Al Eks

UA

LLC Forest Dv

UA

LLC Vud Vd

UA

LLC Pamibro

UA

LLC Narman

UA

LLC Vest Vud Company

UA

Browse All Suppliers →Browse All Products →
F
Faktorist
Produkter
Leverantörer
Sofia
Så fungerar det
Prissättning
  1. Hem
  2. Leverantörer
  3. Ukraina
  4. Ivano-Frankivsk Region
  5. LLC Trans Auto R
LT
15
Svarar inom 24 timmarProver på begäran

LLC Trans Auto R

🇺🇦Ivano-Frankivsk Region, Ukraina
Begär offert

Förtroendepoäng

15
Verifierat företag
Anspråk på profil
Auktoriserad
Handelshistoria
Profilens fullständighet30%

Viktiga mätvärden

1

Produkter

Skriv in för att visa handelsinformation

Exportmarknader

1 marknader

🇩🇪Tyskland

Företagsuppgifter

Land🇺🇦Ukraina
PlatsIvano-Frankivsk Region
Postnummer77000

Snabbåtgärder

Begär offert Begär prov

Är detta ditt företag?

Gör anspråk på den här profilen för att uppdatera info och svara på förfrågningar.

Gör anspråk på den här profilen

1

Produkter

1

Marknader

0

Certifieringar

15%

Förtroendepoäng

Om LLC Trans Auto R

Baserat på in Ukraine är LLC Trans Auto R en Faktorist-verifierad B2B-grossistleverantör som betjänar internationella grossistköpare. Skicka en RFQ via Faktorist för att få konkurrenskraftiga priser, ledtider och fraktpriser direkt från leverantören.

Toppprodukter

Ingen bild

Fuel wood (split)

HS: 4401120000
~$0.22/unit16 order
Citationstecken Prov

Liknande leverantörer

Inga liknande leverantörer hittades.

Visa alla från Ukraina

Handelsintelligens

Enterprise

Marknadsposition

Top 12%

i sektorn

Tillväxttakt

+23%

År över år

Konkurrenslandskap

Produktmångfald
Marknadsräckvidd
Priskonkurrens

Viktiga köparsegment

DetaljhandelskedjorDistributörerB2B-marknadsplatser

Lås upp handelsintelligens

Se verkliga handelsmönster och köparedata — exklusivt Enterprise.

Uppgradera till Enterprise

Endast Enterprise

Redo att samarbeta?

Få konkurrenskraftiga priser inom 24 timmar

Begär offert Begär prov
47

Förtroendepoäng

SILVER

82%

Svarsfrekvens

91%

Leverans i tid

Available

Handelsvolym

Trust Score

About

Baserat på in Ukraine är LLC Trans Auto R en Faktorist-verifierad B2B-grossistleverantör som betjänar internationella grossistköpare. Skicka en RFQ via Faktorist för att få konkurrenskraftiga priser, ledtider och fraktpriser direkt från leverantören.

1 Produkter
1 Marknader
16 Transaktioner
— (0 reviews)

Toppprodukter

View all

Fuel wood (split)

Fuel Wood (Split) (HS 4401120000) is a solid biomass fuel product within the Tools, Hardware & Construction category, used primarily for heating and industrial energy applications. Supplier LLC Trans Auto R, based in Ukraine, supplies this commodity. The product is exported to Germany. Buyers can submit an RFQ through the Faktorist B2B marketplace to request a quote from this verified supplier.

$0.2216 orders

1 markets identified by trade intelligence

Exportdestinationer verifierade genom transaktionsdata

Företagsinformation

Om LLC Trans Auto R

Registrerat namn på lokalt språk: ТзОВ Транс Авто Р

LLC Trans Auto R är en B2B-leverantör med säte i Ivano-Frankivsk Region, Ukraina, listad på Faktorist-marknadsplatsen på faktorist.com/suppliers/39598098. Företaget erbjuder 1 produkter på plattformen i följande kategorier: Tools, Hardware & Construction. Registrerade exportdestinationer inkluderar Tyskland.

Företagsnamn
LLC Trans Auto R
Registrerat namn
ТзОВ Транс Авто Р
Land
Ukraina
Plats
Ivano-Frankivsk Region
Produktkategorier
Tools, Hardware & Construction
Listade produkter
1
Exportmarknader
Tyskland
Verifieringsstatus
Listad på Faktorist
Plattforms-URL
faktorist.com/suppliers/39598098
Vanliga frågor

Vanliga frågor om LLC Trans Auto R

Vanliga köparfrågor, besvarade med LLC Trans Auto Rs profildata på Faktorist.

Vad gör LLC Trans Auto R?

LLC Trans Auto R är en B2B-leverantör, listad på Faktorist, med säte i Ivano-Frankivsk Region, Ukraina. Företaget erbjuder 1 produkter på plattformen, inklusive: Fuel wood (split).

Vilka produktkategorier är LLC Trans Auto R specialiserad på?

LLC Trans Auto R säljer i följande kategorier på Faktorist: Tools, Hardware & Construction. Köpare kan bläddra i hela katalogen på företagets profil eller filtrera marknadsplatsen efter kategori för att jämföra med liknande leverantörer.

Till vilka länder exporterar LLC Trans Auto R?

LLC Trans Auto R har registrerad handelsaktivitet med: Tyskland. Skicka en offertförfrågan på Faktorist för att bekräfta frakttariffer, leveranstider och Incoterms till din destination.

Kan jag begära produktprover från LLC Trans Auto R?

LLC Trans Auto R tillhandahåller produktprover på begäran. Använd knappen "Begär prov" på profilen för att initiera en provförfrågan via Faktorist.

Är LLC Trans Auto R en verifierad leverantör på Faktorist?

LLC Trans Auto R är listad på Faktorist och öppen för köparförfrågningar. Verifieringen pågår eller väntar.

Hur köper jag från LLC Trans Auto R på Faktorist?

Öppna företagets profil på Faktorist och använd någon av åtgärdsknapparna: • "Begär offert" — dela målprodukt, kvantitet, destination och Incoterms. • "Begär prov" — initiera en provförfrågan innan du lägger en fullständig beställning. • "Skicka meddelande" — starta en direkt konversation via plattformen. Faktorist förmedlar alla kontaktuppgifter tills en verifierad köpar-leverantör-matchning är etablerad.
Utforska relaterat på Faktorist

Jämför LLC Trans Auto R med liknande leverantörer

Fler leverantörer i UkrainaTools, Hardware & ConstructionLeverantörer som exporterar till TysklandBläddra alla leverantörer
Faktorist

Ansluta verifierade ukrainska tillverkare med internationella köpare genom AI-driven matchning och end-to-end-handelslösningar.

Håll dig uppdaterad

Handelsmöjligheter och plattformsnyheter. Avsluta prenumerationen när som helst.

XLinkedInFacebookInstagram

För köpare

  • Hitta leverantörer
  • Produktkategorier
  • Begär ett citat
  • Företagsanbud
  • Gruppinköp
  • Hur det fungerar

För leverantörer

  • Sälj på Faktorist
  • Prissättningsplaner
  • Säljarcentral
  • Gör anspråk på din profil
  • Leverantörinstrumentpanel

Plattform

  • SofiIA-översikt
  • FTR Nyttotoken
  • Belöningsprogram
  • Trade Finance
  • Stolt gjord i Ukraina 🇺🇦
  • UAmbassador-program
  • Leadgenerering

Företag

  • Om oss
  • Handelsevenemang
  • Nyheter
  • Hjälpcenter
  • Kontakt
  • Investerarrelationer
  • Karriärer

SofiIA

SofiIA AI-enhetSofiIA för köpareSofiIA för leverantörerSofiIA för handelsmässorSofiIA för säljteamSofiIA för logistikSofiIA för finansB2B MeetingsInterpreterNegotiationAuditsCustomsBriefingAgent Trade (A2A)RobotsOnly

FTR-token

TokenöversiktTokenomikInsats och rabatterKöp-tillbakamekanismeHow to EarnWeb3 IdentityFTR-plånbok

Tidskrift och podd

Livsmedel och jordbrukFörsvar och rymdfartDETStål och metallerHandelspolitikPodcast

Logistik

Gå med som logistikpartnerLogistikguideLeveransinformation

© 2026 Faktorist. Alla rättigheter förbehållna.

IntegritetspolicyAnvändarvillkorCookiepolicyPress och mediaVarumärkesriktlinjer

Global handel, driven av innovation

Begär offert